Fransimo Bohemia

Novinky

19. 02. 2018

Březost našich holčiček potvrzena. Už nyní se těšíme na štěňátka.


17. – 18. 02. 2018

Další překrásná KV výstava v Poděbradech za námi . Na žádnou z těchto výstav z Poděbrad nikdy nezapomenu . Svátek svátků. A ještě když se zadaří i stát na stupínku vítězů .Díky moc realizačnímu týmu za super organizaci . Sponzorům za krásné ceny .Bylo to fajn. Vaše FRANSIMO BOHEMIA. Veliké poděkování za krásné ocenění mých psů patří úžasnému člověku, rozhodčímu,chovateli panu Mr. Pete Hopgood. A jak jsme si vedli?

Diamonds Blanch White Bear aka Medo  – Excellent – Mr.Pete Hopgood, krásný handling s mou nejlepší přítelkyní Mirkou Hoffmannovou. Děkuji mnohokrát. Medo splnil podmínky chovu v České republice. Chovný pes od 29. března 2018. Tento rok nebude k dispozici pro krytí, pouze V.I.P. fen chovatelské stanice Fransimo Bohemia. Děkuji za pochopení.
Healty: test Ataxie, test L2HGA / HC, oči ex. , srdeční dopplerovský screening, BAER TEST + / +, PATELLA 0/0 ….. HD, ED, Spondilosys později …..

Joy Mab Cyntaf Fransimo Bohemia – rozhodčí Mr.Pete Hopgood – v silné juniorské třídě /32 psů/, výborný 1 CAJC, vítěz třídy. A nově Junior Šampion ČR. Jsem velmi šťastná a pyšná. Děkuji moc Pete Hopgood.

Edge Knife Fransimo Bohemia výborný 2, Res.CAC, – Mr.Pete Hopgood. Děkuji mnohokrát . Silná třída 28 psů !!

Ola Mordine Fransimo Bohemia v silné třídě – velmi nadějná 3, Děkuji moc Mr. Jamie Mace. Krásné předvedení MVDr.Petra Fedorová.

Aschley III. Fransimo Bohemia, třída vítězů hezké druhé místo 🙂 Výborná 2 res.CAC, děkuji moc Pete Hopgood.

Multi. CH. Dream Tymy Fransimo Bohemia / 12 let / – Excellent 1 (Jamie Mace /Janastaff), Best of Veteran (Pete Hopgood /Antroboss) chovatel Bc.Simona Lahodová , majitel Aneta Modrovičová. Děkuji Mr.Pete Hopgood a Mr.Jamie Mace

   


03. – 04. 02. 2018

Naprosto famózní víkend jsme zažili na Brněnském výstavišti, kde se konala výstava Duo CACIB Brno. Posuzovat přijeli dva specialisté, chovatelé SBT. Ze Španělska pan Miguel Navaro a z Holandska paní Bianca Janssen .
Děkujeme výboru našeho klubu za to, že se jim podařilo prosadit nominováni těchto rozhodčích u ČMKU. Diky tomu, že v kruhu pracovali manželé Zališovi a Margit Kopová a posuzovali tito specialisté. Tato výstava byla pro nás, výstavou prestižní.
Prvně jsem vystavovala mladého, červeného pejska Joy Man Cyntaf Fransimo Bohemia. Je to syn UK psa Antroboss Brockie a CH.Highly Matylda Fransimo Bohemia. Který v silné konkurenci zaujal oba dva rozhodčí a po oba dva dny se stal vítězem třídy mladých se známkou excelent 1 CAJC, nominace na Crufts 2019 .
Stejně tak v mezitřídě , také u obou rozhodčích získal fantastické ohodnocení náš Edge Knife Fransimo Bohemia ,s ohodnocením excelent 1, CAC. Mladý pes Rocky Balboa Fransimo Bohemia byl prvně vystavený a získal ohodnocení Velmi nadějný 3 a Velmi nadějný .
Stejně tak Ola Mordine Fransimo Bohemia s ohodnocením velmi nadějná a velmi nadějná 3 🍀🍀🍀

 


29.1.2018

se uskutečnilo přirozené krytí těchto dvou typických představitelů .Pokud se zadaří, štěňátka modrobílá, bílá s modrými nebo žíhanými znaky , žíhaná s bílými zn. na velikonoce 2.4.2018 ……


27. 1. 2018

Naše zimní putování po okolí pokračovalo i s kamarádkou Monikou a vznikla i tato pěkná fotografie na které můžete vidět sestry Rebecca a Remie Fransimo Bohemia a malou Root , dceru již Rebecy.


25. 01. 2018

Procházka s Petrou Fedorovou a Jakubem Kadaňkou. A poslední tréning postoje Rocky Balboa Fransimo Bohemia  před výstavami – ono to s tím postojem nakonec půjde.


24. 01. 2018

Užíváme si poslední zbytky sněhu.


23. 01. 2018

Omlouváme se čekajícím zájemcům na štěňata z této kombinace . Fenka bohužel není březí. Krytí budeme opakovat za 4 měsíce . Jako náhradní alternativu nabízíme štěně ze stejně kvalitního spojení těchto dvou mladých jedinců.


22. 01. 2018

Procházka s pejskem Rocky Balboa Fransimo Bohemia se moc vydařila 🙂 Nejen auta padají do škarpy 🙂 🙂 Dnes i Rocky Balboa Fransimo Bohemia 5,5 měsíců nově zapadl . Ale pomohl si sám. otec Grand.CH.Gremlin of Impossant Bohemia X matka CH,JCh.Its Black Mafie Fransimo Bohemia. breeder, owner Bc.Simona Lahodová , CO- Owner Jakub Kadaňka

Výstavní postoj teda vůbec nemá Rocky rád. Na to,že ho již v únoru uvidíte na první výstavě v CZ , nic moc .


20. 01. 2018

Odpoledne jsme vyjeli směr Devět křížů se psy kamarádkou Dagmar. Objevit studánku a krásnou skálu .


20. 01. 2018

O víkendové sobotě jsme hned vyrazili na výšlap 2x a tak jsem měla v nohách cca 10 km . Dopoledne náš 11 měsíců starý Joy Mab Cyntaf Fransimo Bohemia krok za krokem se prvně seznámil s prací na barvě . Zde foto :

Malá Růt to také zkusila. / Quality Roots Fransimo Bohemia / .

Jinak před prací , jsme si to užívali v přilehlých lesích u Grand Prix Brno .


13. 01. 2018

Toto magické číslo 13 mým odchovánkům přineslo štěstí . Na národní výstavě Brno 2018 posuzoval pan Ing. Radim Fiala . Naše plemeno bylo zastoupeno počtem 104 SBT a posuzovalo se v kruhu č:1 . Tuto výstavu jsem si od samého rána velmi užila a po celý den jsem měla možnost sledovat dění ve výstavním kruhu i okolo něj.
Náš 18 měsíců starý JCH.Edge Knife Fransimo Bohemia se naposledy vystavoval ve třídě mladých a v silné konkurenci 13 dalších psů získal krásné ohodnocení s excellent 1 a Cajc -CZ . Stejně tak v konkurenci dalších čtyř šampionek , si naše CH.JCH.Aschley III.Fransimo Bohemia především svým bezchybným dynamickým pohybem vybojovala také první pozici. S ohodnocením excellent 1 CAC-CZ. Cítím velikou radost a i hrdost jako jejich majitelka a chovatelka . .Kdyby tak nás čekala úspěšná celá výstavní sezona, jak jsme jí začali na České výstavě v Brně 🙂 Za fotografie děkuji kamarádce Ter Cirhanové a chovatelské stanici Pearl Bohemia.
    

12. 01. 2018

Další z našich plánovaných krytí na letošní rok – pedigree


10. 01. 2018

Všechna štěňátka jsou již rezervována. Přejeme jim krásné nové domovy a hodně štěstí.


7. 1. 2018

Witch Voodoo Fransimo Bohemia, Within Temptation Fransimo Bohemia a pejsek Wizzard Dragon Fransimo Bohemia. Krásná štěňátka CH.Vanity Sky Fransimo Bohemia a Man Jack Impossant Bohemia, která vyrůstají v rodině mé přítelkyně Mirky Hoffmannové . K rezervaci máme krásnou Within Temptation – jen pro opravdové zájemce.

Within Temptation – rezervace
Witch Voodoo – stay at kennel
Wizzard Dragon – rezervace

6. 1. 2018

Od Tamary a Pejši / CH.Nice And Spici Fransimo Bohemia / , jsme obdrželi pozdrav do nového roku .Díky. Posíláme pozdrav naší chovatelce Simče od Pejši, která brzy oslaví své 13.narozeniny ❤️ Simona Lahodová


6. 1. 2018

Stále nabízíme překrásnou celo černou fenku / s vlohou pro modré zbarvení svých potomků / Vesper Fransimo Bohemia . DOPORUČUJEME PRO CHOV, VÝSTAVY, ALE I JAKO SPOLEČNÍKA. Otcem je modrý šampion CH.JCH.Bluedogcity I am Prince J.R. , matkou černá šampionka CH.X Coffee Santos Fransimo Bohemia. Štěnata vyrůstají v domě Prof.MVDr.Jiřího Pikuly. Fenka je 8 týdnů stará a již připravené k odběru.


5. 1. 2018

I v zimním období chodíme s majiteli našich odchovánků na pěkné výšlapy. Děkuji za společnost , zážitky s našimi čtyřnohými kamarády. A zde pár fotografií 🙂


5. 1. 2018

NEZAPOMEŇTE KAŽDODENNÍ PŘÍSPĚVKY Z NAŠEHO BEŽNÉHO ŽIVOTA SLEDOVAT NA FACEBOOK PROFILU ,, Simona Lahodová ,, .


4.1.2018

Velice bych chtěla poděkovat k opravdovému velikému množství PF a přání do nového roku 2018. Zde aspoň hrstka z nich.


Dovolte nám představit některé z našich chovatelských plánů na rok 2018.

Na březen 2018 plánujeme toto fantastické krytí. Které se uskuteční díky ochotě mého chovatelského vzoru MVDr.Josefa Klimeše. Kterému patří můj veliký dík . Za krásný letáček děkuji kamarádce Olga Fučíková. pedigree

Další z našich fantastických krytí a plánů na 4/ 2018 vám představujeme . A velice děkujeme Loki Novak a Ante Erceg, že můžeme spojit několik linií Fransimo Bohemia dohromady. Díky možnosti krýt s krásným Pandou. pedigree

Zde již došlo ke krytí fenečky importované ze Švédska a pokud bude vše v pořádku. Krásná štěňata po výstavně úspěšných rodičích se zdravotními vyšetřeními se narodí okolo 26.2.2018. pedigree

Zde přidáváme ještě tři naše plánovaná krytí. Více informaci včetně rodokmenů pro každé zodpovědně plánovaného spojení najdete pod fotomontáží.

pedigree