find us

Fransimo Bohemia

 

18. 3. 2017

Takto roste do krásy a dospívá red pied pejsek ve Švédsku u Susanne Hjorth – First Red Pied King Fransimo Bohemia “Softis”, Je to syn CH.Dazmarnix Two Socks from Countrylodge a KCH.Expensive Love Frasimo Bohemia JW .


18. 3. – 19. 3. 2017

Pomalu se o tomto víkendu začala rozjíždět některá z našich štěňátek do svých domovů. Novým majitelům děkujeme za skvělé zázemí a přejeme jen šťastné chvíle s odchovy z Fransimo Bohemia . Těm, kteří pomýšlejí i na nějakou tu výstavu, hodně štěstí ve výstavních kruzích . Vaše chovatelka Bc.Simona Lahodová

 


14. 3. 2017

Dovolte se mi pochlubit s novou fotografií pejska žijícího ve Španělsku . To je Vaughan Luylly Fransimo Bohemia . Děkuji majiteli za vzornou péči . A fotografie.


13. 3 2017

Nový Grand šampion , šampion na krásné nové fotografii Wild of Glory Fransimo Bohemia . Majitelka je slečna Margit Kopová , naše kamarádka. Gratulujeme .


12. 3. 2017

Ani v Estónsku ve městě Tallinn se neztratil náš odchov Remlien Fransimo Bohemia ,, Hugo ,, , který získal krásné ohodnocení se známlou excellent 1 , class Winner, EST CAC, Best male 2 !!! velice děkuji drahá Jelena Zinovjeva ,za předvádění pejska na vašich výstavách a za skvělý domov ,který mu poskytuješ .


12. 3. 2017

Novinu o krásném umístění na výstavě ve Francii , tentokráte ohledně fenky plemene Kontinentálního buldoka – Bianca BDC Fransimo Bohemia – CAC, CACIB Perigueux získala Very Promissing 1 , Best puppy 🙂 gratulujeme kamarádovi Johanne Grondin.


12. 3. 2017

Novinky z daleké Argentiny nám poslala majitelka krásného pejska Magali Laura Lavintman o jeho úspěších z první výstavy .NEW from ARGENTINA !!!!!!! VOSEGUS FRANSIMO BOHEMIA “LEMMY” (14 months ) EN SU DEBUT EN SHOW… Exposición Buenos Aires Kennel Club (12 de Marzo de 2017) Mejor joven macho x 2 Mejor joven de raza x 2 Reservado de Grupo Joven x 2 Handler: Diego Rooi Leeu


8. 3. – 12. 3. 2017

Crufts 2017 , fantastických 5 dní spojených se super zážitky, jsme zažili na cestě a při pobytu v Anglii jak u našich přátel Davida a Kirstie Molineux . Kterým patří naše mega díky za prohlídku města Stafford , suvenýry a pohodlný pobyt v jejich domečku . Získali jsme také úspěchy ,které přineslo vystavování našich svěřenců. Což vždy potěší a naplní důvod daleké cesty .

Děkuji manželovi Petrovi za doprovod, tlumočení a krásné fotografie .Tatínkovi za zapůjčení jeho nové dodávky Mercedes Vito , Margit Kopové za doprovod a její skvělé fotografie. Děkuji všem kolegům chovatelům se kterými jsme se potkali u výstavního kruhu i těm bližším kamarádům chovatelům .

Na letošní Crufts výstavě jsem vystavovala tři SBT a jednoho Anglického Pointera . Největšího úspěchu se nám povedlo získat s Danny G. Fransimo Bohemia , který se umístil na Crufts show 2017 na krásném druhém místě v Post Graduate class u pana rozhodčího Mr. Dean Cund .

ICH.CH.Port Caerdydd Fransimo Bohemia se neprobojoval do užšího výběru v prestižní třídě Open, ale i tak vzbudil u okolo sedících obdiv a pozornost . Tak, vzhledem k tomu že tam sedí převážně chovatelé a majitelé SBT i to mi udělalo radost . Do užšího výběru TOP TEN ve velice silné konkurenci se probojovala naše mladá Wala Welsh Seren Ffransimo Bohemia , v junior class . Po výstavě jsme si zakoupili potřebné knížky a suvenýry . A vyrazili odpočívat do domečku k naším přátelům Molineux . S Anglickým pointerem Carmen Z Miroslavského Dvora jsme se stejně jako s Vaĺinou probojovali do užšího výběru deseti. Na to,že nemám jako handler téměř žádné zkušenosti , maximální spokojenost. Handling anglický jsem viděla prvně a snažila se odkoukat, než jsme nastupovali co bylo možné. Pro mě je naše Carmen i tak nejkrásnější 🙂

Samozřejmě že můj krátký report doplním pár fotografiemi . Zde jsou .Pěknou podívanou
         

1.3.2017

Jediné štěně do rezervace !!!!! FRANSIMO BOHEMIA doporučuje tohoto krásného pejska do rezervace . Po naší nádherná CH.JCH.Dudu Pied Love Fransimo Bohemia . Matka mnoha šampionů . Vážný zájemce ať nás kontaktuje osobně na 00420733190741 nebo ve facebook zprávě na profilu Simona Lahodová .Pejsek ponese jméno Konstatinos Fransimo Bohemia a je přímým potomkem psa pocházejícího z UK , přímý import CH.JCH.Oxstoks Fransimo Bohemia.

 


1.3.2017

Prvně na cvičáku ve Zbraslavi se výuce obran účastnila Fantastic Flér Fransimo Bohemia – 7 měsíců , kterou budete moci vidět v srpnu i na Staffy Day 2017 . Její majitelka Iveta Jedličková se svým manželem a figuranty předvedou unikátní ukázku spojenou se živou přednáškou přímo na place .


25. -26. 2. 2017

Již poslední víkend v únoru se dá u Jadranu ve městě Rijeka zažít takovéto počasí a +15 stupňů celsia . Nazveme tuto fotografii třeba Fransimáci u moře . Bylo to super . Děkuji za společně prožité chvíle Margit Kopové a Mirce Hoffmannové .

Od moře si vám návštěvníkům mého webu dovolím uveřejnit i postojovky našich třech mladých psích slečen .
JCH.CRO , 5X BOB -J , BOB, BOS , new 2 X CAC, res.CACIB . Nomination Crufts 2017,2018 … Swansee Princess Fransimo Bohemia
Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia nomination Crufts 2017,2018 , Club Jung winner Slovakia 2016 Mrs. A.Hubery , JW Club show Czech republic Mrs.M.A.Coble , JW Champion ship UK Mr. Pete Hopgood , Best Puppy Italy – Mr. Jamie Mace ….
JCH. 1 x BOB- J , new CAC, res.CACIB , res.CAC Rebecca Fransimo Bohemia .Photo my frend Margit Kopová -Thank you . Sire ICH.Multi.CH.Port Caerdydd Fransimo Bohemia Dam CH.Una Mataharry Fransimo Bohemia

Poslední únorový víkend jsme se účastnili 2x CACIB výstavy ve městě Rijeka . S Margit Kopovou a Mirkou Hoffmannovou a našimi psími svěřenci, jsme vyrazili již v pátek ráno. A to aby jsme si užili mořského vzduchu a také wellnes v krásném ***** hotelu NAVIS . Sobotní a nedělní počasí a celý pobyt vyšel na jedničku .A stejně tak vyšly i výstavy , kterých jsme se účastnili . Konkurenční psi přijeli z Francie a Itálie a my z CZ. Naše plemeno posuzoval pan rozhodčí ze Španělska Carlos Salas Melero -specialista na naše plemeno .Druhý den pak rozhodčí z Chorvatska M.K.Arbanas . Nej okamžiky zachytila naše kamarádka Margit na svůj fotoaparát a my se vám díky fotografiím je pokusíme přiblížit zde malou fotoreportáží.

JCH. Rebecca Fransimo Bohemia – intermedia class / entered 2 /excellent 1 CAC , KWARNER WINNER 2017 res.CACIB a excellent 2 res.CAC .
NEW GRAND CHAMPION CRO , CH. Wild of Glory Fransimo Bohemia excellent 1 CAC / champion class / judge Carlos Salas Melero – Espaňol owner my best frend Margit Kopová – congrats and thank you 🙂 AND 26.2.2017 excllent 1 CAC,CACIB, BOS , KWARNER WINNER 2017
JCH. Swansee Princess Fransimo Bohemia – open class / entered 3 / excellent 1 CAC,res. CACIB a excellent 1 CAC .
Vale Welsh Seren Fransimo Bohemia nám udělala velikou radost ,kdy nad černou fenou vybojovala nominaci pro výstavu Crufts 2018 🙂 A získala první titul PRM s excellent 1 .
Jokey Fellow Fransimo Bohemia po 8 měsících ,,vytažen,, Mirkou na výstavu , získal 2x první pozici.U Španělského rozhodčího excellent 1 , druhý den Veli dobrý 1 .
A nyní slíbené fotografie 🙂

26. 2. 2017

NEW Klub. Jch. Just For You Fransimo Bohemia – gratulujeme majiteli a těšíme se z velkého úspěchu.


20. 2. 2017

Gratulujeme majiteli MVDr. Vladimírovi Steinbauerovi k pěkným výsledům psa Joke Cracker Fransimo Bohemia . Za fotografi a předvedení děkuji slečně MVDr. Petře Fedorové . 16.2. – judge: Mr. C.V. Sudarsan (IND), champion class: Exc1, CAC 17.2.- judge: Mr. Hans Bierwolf (A), champion class: Exc1, CAC, CACIB 18.2.- judge: Mr. Tom Hehir (IRL), open class: Exc3 19.2.- judge: Mr. David A. Alexander (USA), champion class: Exc1, CAC Mord se tak stal kandidátem na šampiona Maďarska a o krůček blíž k titulu Interšampion C.I.B.


20. 2. 2017

Na Maďarské výstavě  se o tomto víkendu předvedla také fenka pocházející z našeho chovu a žijící v Maďarsku  X Stray Blue Lady Fransimo Bohemia .A jak si vedla se svojí majitelkou Renate Undheim ? Skvěle,skvěle , skvěle . Přikládáme  text a fotografie zaslané přímo majitelkou .
Hi 🙂
I was on my first dog show this weekend with Cilia (X-stray blue lady fransimo bohemia) and it went great.
Saturday we got Excellent and CAC
Sunday we got Excellent and CAC and res. CACIB
I am so thankful for this dog, she is amazing 🙂 here is some pictures from the show 🙂

Best regards
Renate Undheim


20. 2. 2017

Úžasnou novinku nám zaslala majitelka fenky pocházející z našeho chovu Larisa Anatolyeva . Gratulujeme k získání jak Klubového JCH. tak i Klubového šampiona .


17.2. – 18.2.2017

Staffordshire Bull Terrier Club Specialty . Naprosto fantastický víkend s fantastickými výsledky jsme zažili v areálu Golf klubu Poděbrady . Tuto dvoudenní výstavu posuzovali jak již u nás bývá zvykem specialisté a chovatelé našeho plemene přímo ze země původu. Letošního nelehkého úkolu se ujali Mr.Harry A. Coble a Mrs. Mary A. Coble , kteří chovají plemeno téměř 30 let a to pod mezinárodně chráněnou značkou SURESTAFF . Díky tomu, že jsme byli ubytovaní přímo v areálu výstavy . Stala se pro nás tato výstava velice komfortní záležitostí. A také i účast na členské schůzi .

Chtěla bych zde poděkovat po roce opět manželům Lonským, díky kterým se již v předešlém roce povedlo zajistit toto místo pro tak nádhernou akci jako byly obě výstavy. Nejvíce bych chtěla poděkovat výboru klubu , že udrželi tuto tradici i v roce letošním . A my tak získali opět možnost být zde . A to jen díky skvělému nápadu rozdělit výstavu na dvoudenní a to rozumným způsobem. První den posuzovat psy a druhý den feny . Protože jinak by kapacitně nebylo možné výstavu zde uspořádat v jeden den . A to by byla veliká škoda . Tak, že ještě jednou díky za operativní řešení , které se ukázalo jako skvělý nápad.

Poděkovat se mi patří i realizačnímu týmu , vedoucím v kruhu, zapisovatelkám, tlumočnicím .Ti všichni přispěli ke skvělé atmosféře výstavy a hladkému průběhu . také musím poděkovat všem kamarádům, přátelům a majitelům odchovů z Fransimo Bohemia za vaši účast .

A nyní ,jak jsme si vedli CH.Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia excellent 2 res. CACCH.Danny G. Fransimo Bohemia excellent 2 res. CAC
Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia excellent 1 CAJC ( JW ) . 41 females
Rebecca Fransimo Bohemia excellent
JCH.Swansee Princess Fransimo Bohemia excellent
Za krásné fotografie děkuji manželovi Petrovi Lahodovi a kamarádce Margit Kopové. Jsem ráda, že jste byli u toho s námi. Na závěr bych chtěla se podělit ještě o jedno veliké překvapení . Kdy v závěrečných soutěžích jsem soutěžila o nejkrásnější pár . A povedlo se právě nám s Ivanou Zuranovou / které děkuji / a svěřenci Danny G. FB a Vala Welsh Seren FB získat titul Best Couple – Staffordshire Bull Terrier Club Specialty 2017 .
Také jsem získala v průběhu posuzování nominaci Best Handling se Z Suit Strong Boy FB a Vala Welsh Seren FB nominaci Best Head . Prostě zažila jsem fantastický víkend.


17. 2. 2017

se naší krásné CH.Dudu Pied Love Fransimo Bohemia narodila štěňátka .Máme tři fenky a jednoho pejska . Tatínkem je importovaný pes z UK CH.JCH.Oxstoks Fransimo Bohemia . Štěňátka se mohou pochlubit s výborným rodokmenem . Všechny štěňátka se podrobí ve věku 8 týdnů preventivnímu vyšetření – testu BAER a to díky jejích zbarvení .


13. 2. 2017

To jsou moje mini poklady z UK krytí. Tatínkem se stal prvně UK pes Antroboss Brockie a maminka je naše CH.JCH.Highly Matylda Fransimo Bohemia . Na foto 11 dní.

Také by jsme vám rádi opět ukázali naše čtyři štěňátka z dlouho plánované kombinace . Maminka import ze SWE CH.JCH.Harystaff Nice at Fransimo a otec je náš zdravý a krásný Grand.CH.Interra winner 2015 , 14x BOB , 6X CACIB , Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia . Jsou to naši ,, tuleňové ,, 🙂 Nice má obzvláště výživné mléko a tak vypadáme jako tuleni 🙂


13. 2. 2017

Murphy Spud Fransimo Bohemia má 7 roků a jeho nová kamarádka o kterou musí pečovat Juditka momentálně dva měsíce . Maminka a majitelka je Kamila Podhradská. Které moc děkuji za krásnou fotografii a skvělý domov.


12. – 13. 2. 2017

Také o víkendu proběhlo krytí moc pěkné fenky s výborným rodokmenem a to s naším Grand CH.Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia. Moc děkujeme za návštěvu Elżbieta Tarnowska-Wyrwa , známé chovatelce z Polska. A přejeme krásná zdravá štěňátka .


12. 2. 2017

Jsem obdržela zprávu od našich přátel Milica a Dr.Med.Vet. Oliver Lalič , že krásný pes ICH. Multi.CH.Port Caerdydd Fransimo Bohemia přidal do své sbírky nového šampiona . Tentokráte Šampion Německa . Dděkujeme a gratulujeme . Těším se na předveden Zeus na Crufts 2017 a to již nyní.


12. 2. 2017

proběhlo skupinkové focení našich 19 dní starých modřinek. Jak vidíte, má se všech 7 štěňátek k světu . Pár momentek od nás .


11. 2. 2017

nové foto a fotomontáž krásného psa žijícího v Argentině nám opět po odmlce zaslala Magali. Lemy je fantastický pes.. Moc děkujeme .
Vosegus Fransimo Bohemia 13 moonths – owner Magali Laura Lavintman / Argentina / .
Sire CH.UK Cazomic Crime Fighter JW
Dam CH.Highly Matylda Fransimo Bohemia
 

11. 2. 2017

jsme byli předat krásného pejska Gajus Black Fransimo Bohemia na letišti ve Vídni , který odcestoval do daleké Latinské Ameriky , stát Peru a město Lima . Hodně štěstí chlapečku . Přepravu zajistila Elsie Vassallo , která osobně pejska doprovázela a pejsek letěl celou dobu v kabině. Což je skvělé. A my moc děkujeme.

From Praga – Viena – Lima a beautiful STAFFORDSHIRE terrier just arrived . Thank you very much Simona Lahodová for everything !!! Your puppy Is really amazing . Excelent behaivor the whole night and trip !!


6. 2. 2017

Nevím jak u vás,ale u nás dnes prší …. Já čekám za dva týdny štěňátka a tak se mohu válet v posteli a nic nemusím. Tak se mějte také stejně pohodově – CH.JCH.Dudu Pied Love Fransimo Bohemia .


6. 2. 2017

Dnes 6.2.2017 , právě před chvilkou jsem obdržela krásné fotografie Janinky Slabová a pejska,který se u nich již zcela zabydlel ,překrásného Twistera Fransimo Bohemia. Syna ICH.CH.Port Caerdydd Fransimo Bohemia .Přeji krásný den, těším se na vás v Poděbradech. Helena Slabová a Ruda Slaba


4. 2. – 5. 2. 2017

A jak jsme si vedli na DUO CACIB MY ? Naprosto ku spokojenosti. Tím, že jsme celý víkend trávily s mnoha našimi blízkými kamarády . Panovala velice skvělé nálada po oba dva dny . A tak jsme nelitovali, že jsme obětovali této výstavě celý víkend .za překrásné fotografie ze soboty děkuji kamarádce Margit Kopové. Z neděle mám jen v pohybu od mužíčka rychlé momentky .Protože odcházel s dcerou k výstavnímu kruhu čivav.

Grand CH.Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia po oba dva dni s fantastickými posudky odešel se známkou výborný .

JCH.Rebecca Fransimo Bohemia první den s pěkným posudkem a známkou Výborná.Maximální spokojenost .Druhý den od Finského rozhodčího dokonce z přihlášených 14 fen , krásný posudek a ohodnocení VÝBORNÝ 4 .

CH.Danny G. Fransimo Bohemia po oba dva dny , jak u Španělského rozhodčího, tak Finského rozhodčího potvrdil své vysoké kvality a s překrásným ohodnocením obsadil 2x Výborný 3 v konkurenci dalších 16 psů.


Naše malá handlerka Anička a čivava Fífa odcházely dnes z kruhu s velikým potleskem, o který požádal za perfektní handling pan rozhodčí Leoš Jančík .Bohužel naše čivava má zatím velikou fontanelu, tak že nám bylo doporučeno odstoupit. Skvělé je, že pan rozhodčí dal naší malé handlerce takovou šanci až do konce. A udělal radost potleskem a slovy chvály.


5. 2. 2017

Druhý den na Duo CACIB se prvně na výstavě předvedla krásná fenka Cleopatra Fransimo Bohemia , které mezi přihlášenými 8 fenkami zaujala pana rozhodčího Palosaari Juha z Finska natolik , že získala krásnou známku a nádherný posudek s ohodnocením Velmi nadějná 2 . otec je náš krásný CH.Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia maminkou Barley Fransimo Bohemia . Majiteli a handlerovi Ondřejovi Kroupovi patří veliká gratulka a děkujeme za chuť prezentovat fenu na výstavách v CZ .


5.2.2017

Na Duo CACIB Brno jsem druhý den 5.2.2017, měla tu čest vystavovat černou fenu Labradorského retrívra má výborné přítelkyně Ing.Dagmar Gotzové . Je to má psí kamarádka Brita 🙂
Povedlo se nám získat V 1 BEST VETERAN / konkuence 2 feny /. A jeden pes.  Posuzoval specialista pro plemeno pozvaný ze země původu – UK pan Martin O´Donoghue .ICH.Grand CH.CZ Bally Brittany of Dashby zazářila i ve svých skoro 9 letech. Pochází z kombinace otec : ICh Linjor Merlot matka: Ch Charway Old Silk . Gratuluji chovatelce, majitelce. A děkuji za důvěru .


2. 2. 2017

ve večerních hodinách pro nás bylo naprostým překvapením narození dvou jak jinak než pejsků z Anglického krytí 🙂 Bez předešlých příznaků blížícího se porodu. Jako vždy u CH.Highly Matyldy Fransimo Bohemia .
pejskové ponesou jména ve Wales jazyce a to :
Jo y mab Cyntaf Fransimo Bohemia / Jo První syn / a  Jok y mab Mawr Fransimo Bohemia / Jok Veliký syn /

2. 2. 2017

jsme také vyfotili naše modřinky narozené 24.1.2017. Maminkou je importovaná fenka z daleké Austrálie CH. Club CH.Moonglade Blue Spotty a tatínek import z La Reunionu CH.Bluedogcity I am Prince JR . V současné době máme do rezervace již jen jednoho modrého pejska s bílými znaky. Ostatních šest štěňátek své nové majitele již má .


2. 2. 2017

již během následujících cca 3 až 5 dní očekáváme asi 3 štěňátka z UK prvního krytí tohoto mladého pejska . Za možnost získat první krytí děkuji Steve Thomas a Dale Thomas . Ke krásnému psu gratuluji také chovateli Pete Hopgood. A za letáček jako vždy patří díky Olince Fučíkové .


2. 2. 2017

přinášíme fotografie našich 4 červených štěňátek,která se narodila 26.1.2017 ze spojení Grand.CH.Z Ssuit Strong Boy Fransimo Bohemia a CH.Harystaff Nice at Fransimo . Máme dvě fenky a dva pejsky . Nově jsou všechny štěňátka rezervovaná .


2. 2. 2017

jsme obdržely fotky 7 měsíců staré fenky Fiona Princess Fransimo Bohemia a jednu z nich uveřejňujeme na našem webu . tato fnka se domníváme má velmi slibnou kariéru před sebou . A my budeme její první kroky ve výstavních kruzích určitě sledovat .Fiona je dcara UK psa CH.Dazmarnic Two Socks From Countrylodge a JCH.Expensive Love Fransimo Bohemia Interra JW 15. A žije na Ukrajině ve městě Odesa . Děkujeme Natalii Gončarové za skvělý domov .


24. 1. 2017

Nám zaslala Svetlana Noviková z dalekého Ruska krásné nové dvě fotky pejska , několikanásobného šampiona CH.RU Fury Bad Boy Fransimo Bohemia .je synem CH.JCH. Bluedogcity I ma Prince J.R. .Po kterém se nám právě dnes narodila nová , modrá štěňátka .

  


24. 1. 2017

Máme štěňátka – import Australie CH.Club.CH.Moonglade Blue Spotty prvně ve svém životě má 7 štěňátek . 5 pejsků a 2 fenky . Do rezervace nabízíme pouze pejsky .Otec Imp.F CH.JCH.Bluedogcity I Am Prince J.R.


23. 1. 2017

Mnoho lidí mě respektuje , ale mnoho lidí nenávidí a ubližuje mi pro moji největší zálibu a to chov psů . Pak vám až slzy do očí naskočí, když přijedete na zahraniční výstavu . A tam na vás čeká rodina se třemi dětmi a před výstavou předá taková to krásná přání .


20.1.- 22.1. 2017

jsem s kamarádkou Margit Kopovou trávila ve Slovinském městě Ljubljana .Naším cílem byla ,jak jinak výstava psů.A to hned 2x Mezinárodní výstava se zadáním Nominace pro Crufts výstavu v UK 2018 . Ubytovaní jsme byli v samém srdci hlavního města této země , jen 300 metrů od opery , 1000 metrů od hradu a jiných známých historických památek tohoto krásného starého města. A to ve velmi pohodlném apartmánu starého činžovního domu .Na tyto dvě výstavy jsme sebou přivezli kromě nového fotoparátu, dobré nálady, velikého množství jídla v košíku.Také naše tři velmi kvalitní odchovy z Fransimo Bohemia.Kterým se vedlo k naší spokojenosti více než skvěle .

První den a druhý den si vedli takto:

Grand.CH. Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia – judge Mrs.Helene Tonkson Koit excellent 3,
                                                                                             Judge Dr.Med.Vet .Nikša Nemo excellent 1 CAC , res.CACIB .
JCh. Swansse Princess Fransimo Bohemia – new nomination for Crufts 2018 ,PRM,BOB Junior ,judge Mrs.Helene Tonkson Koit EE .
                                                                                 And PRM, BOB Junior judge Dr.Vet.Med.Nikša Nemo /CRO/
CH.Danny G. Fransimo Bohemia –  judge Mrs.Helene Tonkson Koit excellent 3,
                                                                 Judge Dr.Med.Vet .Nikša Nemo excellent 2 res.CAC ,
Náš překrásný Grand.CH.Multi.CH. Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia – splnil podmínky pro přiznání titulu dalšího šampiona do jeho sbírky. Tentokráte Šampion Slovenia. Kde je zapotřebí získat 5x CAC v rozmezí 365 dní nejméně, od tří různých rozhodčích. Z toho 2x Ccac musí být z mezinárodní výstavy, 1x CAC z výstavy klubové a 2x CAC pak je možné z výstav jakéhokoliv typu se zadábím CAC.
JCh. Swansse Princess Fransimo Bohemia potvrdila opět své kvality silné, černé, mladé feny a přidala ke své hodnotné sbírce vzhledem k věku další již druhou nominaci na Crufts výstavu. Má pro rok 2017 a nyní pro rok 2018. Celkem je držitelkou nově / 9 x  PRM, club jung winner 2016 Joe Mallen Memorial, 2x BOS, 6 x BOB Junior, BOB ,nomin.Crufts 2017, 2018 ve svých 13 měsících stáří .
CÍTÍME JAK HRDOST ,TAK RADOST.TO JE SAMOZŘEJMÉ. Všem rozhodčím velice děkuji za krásná ocenění mých psů. A gratulantům na našem facebook profilu Simona Lahodová patří také ještě jeden veliký dík. Vaše Bc.Simona Lahodová
  

20. 1. 2017

Dnes potvrzena březost, jsme velmi šťastní. Imp. UK CH. Jch. Oxstoks Fransimo Bohemia a ch. Jch. Dudu Pied Love Fransimo Bohemia očekávané cca 20.2.2017 pied vrhu.


15. 1. 2017

Každopádně po té co se naši psi seznámili s barvou. Se uskutečnila zcela běžná a příjemná vycházka po lese s kamarádkou Dášou a manželem Peťou . Pár fotografií, které přináší zachycené okamžiky z této procházky přinášíme i vám, našim návštěvníkům našeho nového webu Fransimo Bohemia .


15. 1. 2017

,,Po stopách krve ,, můžeme nazvat část dnešní vycházky na Grand Prix Brno. Bylo vidět dle stop krve a zvěře, co se zde v okruhu posedu /radius cca 200 m /odehrálo .Tak proč toho nevyužít pro seznámení našich psů s barvou .


14.1.2017

Nezapomněli na nás naši přátelé z Farma Helena a jejich přátelé, majitelé Frasimáků . Náš velký kamrád a přítel Mgr.Ruda Slaba napsal skvělý pozdrav.
Staffbulls from Fransimo Bohemia kennel, just workers! 󰀀
I dnes pomáhali SBT Fransimáci při práci v lese. Při jedné z posledních akcí sezóny 2016/2017 smečky Farma Helena přispěli svým dílem k dobrému výsledku. Forest, Twister a Hatyna. Zdravíme chovatelku Simona Lahodová.

13. 1. 2017

Jsme obdržely z Francie od našeho letitého kolegy chovatele Johann Grondin nové fotky roční fenky Show Star Fransimo Bohemia . Moc děkujeme a přejeme hodně štěstí s touto úžasnou a zdravou fenou .


11. 1. 2017

Dnes je u nás hravý den , mrzne jako když praští i když slunce pálí . A páníček Petr Lahoda má narozeninový den , večer bude opět s námi.


10. 1. 2017

Jsme z USA obdrželi fotografii velmi pěkného psa Mr.Roboto Fransimo Bohemia.Je to syn CH.Dudu Pied Love Fransimo Bohemia and Mercyfull Fate of Sephitoth a majitelem je známý handler a chovatel Starlee Rown .


10. 1. 2017

Toto je člověk, který mě více než před 15 lety velice ovlivnil v chovu SBT . Byl to můj chovatelský vzor a vždy jsem chtěla mít red pied a red jedince ,jako měl MVDr. Josef Klimeš ve své chovatelské stanici Z Habalek Bušín. A již mám 🙂 Tento víkend jsem mu předala dáreček jako děkuji a udělala mu obrovskou radost .Po psu na obrázku si dovezl dva slibné importy z UK do CZ a my mu přejeme hodně štěstí s nimi.


8. 1. 2017

Vítejte na našem novém webu, snad se Vám bude líbit a omluvte nás, za případné nedostatky 😉 ty odstraňujeme postupně.


7. 1. 2017

jsme se účastnili první výstavy v novém roce a to jen 15 km od našeho bydliště ve městě Brno.Na posuzování jsme byla velice zvědavá. Protože s panem rozhodčím Radimem Fialou jsme se v kruhu potkali prvně. Všichni tři naši SBT si vedli skvěle a obsadili pořadová místa. A tak jsme byli spokojení. Na výstavě panovala na naší straně kruhu veselá, přátelská a novoroční nálada mezi kamarády. Díky za to Lence Lonské, Ivaně a Milošovi Zuranovým, Martinovi a Olince Fučíkovým, Margit, Ter a Marcele Cirhanovým. Dále Soně Hudcové, Míše Brouškové, Nadě Tomeškové, Sašence, Petrovi Hemzovi, Honzovi a Monice uf….Nám všem.¨
Moc ráda jsem se setkala s mým chovatelským vzorem MVDr.Josefem Klimešem, kterému jsem přivezla dar na zeď pro radost. Mohla bych napsat ještě více dojmů, ale myslím, že tolik času na čteníčko nikdo nemáte a tak už jen ty výsledky 😇
CH.Danny G.Fransimo Bohemia výborný 1 a třetí CAC CZ .
Grand.CH.Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia výborný 4
JCh . Swansee Princess Fransimo Bohemia výborná 4
Za předvedení díky Ter Cirhanové
Red In Back Fransimo Bohemia výborný 4 maj . Soňa Hudcová
Merlin Aurystaff Fransimo Bohemia výborná 2 maj. L.Anatolyeva


6. 1. 2017

Nové fotografie krásného pejska ,,Hiro ,, Fresh Red Pied Boy Fransimo Bohemia – 5 moonths old (sire CH.Dazmarnic Two Socks From Countrylodge
dam JCH.IJW 15 Expensive Love Fransimo Bohemia)  s krásným emailem nám zaslala paní Eliška .
Zdravím Simi,  nejdřív vám i celé rodině chci popřát vše nejlepší v nastávajícím roce, hodně zdraví a taky spoustu úspěchů a krásných zážitků s vašimi pejsky.
 Hiro má dnes už 5 měsíců a musím říct, že pěkně dorůstá naši fenku. Obojek od vás už má na konci, ale už jsou na cestě dva nové a myslím, že mu budou hóódně slušet.  Je malinko temperamentnější ale zároveň i pěknej mazel. Má kukuč andílka a umí být hrozně roztomilej.
Však posuďte sama…
 Eliška


2. 1. 2017

Krásnou novoroční fotku tři odchovánků z Fransimo Bohemia jsme obdrželi od naší kamarádky Ter Cirhanové . Na foto CH.Christmas Carol Fransimo Bohemia , JCH. Midnight Sun Fransimo Bohemia a dorostenkyně Adeliza I.Fransimo Bohemia .


2. 1. 2017

Představujeme naší Emergency Break Fransimo Bohemia 5 moonths Sire UK CH.Charmonics Regal Lad JW Dam Halite Blue Pied Fransimo Bohemia Baer test +/ + , L2HGA/HC Clear


2. 1. 2017

24 hodin jsme také mezi svátky trávili u naší kamarádky Margit Kopové a pořídili pár hezkých fotografiích z našich výletů . Ty většinu najdete na našem facebook profilu .


2. 1. 2017

První vánoce u nás také prožil UK pes CH.Dazmarnic Two Socks from Countrylodge aka Ralp , který vaří rád společně s námi .


2. 1. 2017

Pár fotografií z naší Novoroční procházky zasíláme návštěvníkům našeho webu. S přáním všeho dobrého v tom letošním roce 2017.