find us

Fransimo Bohemia

 26.3.2018

Horká dnešní novinka. Přišli jsme na svět 60 den březosti. O jednoho brášku jsme přišli . Rodil se jako první a nestihl se dostat včas ven . My dvě fenky a jeden pejsek jsme se narodili přirozenou cestou a jsme v pořádku . Pokud máte zájem o krásné modré štěně, napište na fransimocz@gmail.com nebo na 0420733190741 naší chovatelce Simoně.

Naše jména : Y-Blue Countess Fransimo Bohemia – female
Y- Blue Sky Fransimo Bohemia – female
Y- Gold Digger Fransimo Bohemia – male


foto nás všech
 


Nezapomeňte naše denní aktivity sledovat na našem facebook profilu.


Velikonoce 2018

Na Velikonoce 2018 očekáváme příchod modrých a bílých s modrými a žíhanými plášti štěňátek z těchto dvou kombinací.


 23. 03. 2018

Dnes byla potvrzená březost Grand.CH.CH.Danny G. a Ch.Una Mataharry FB a březost bíle JCH.Emerence Brake Fransimo Bohemia a CH.Bluedogcity I am Prince J.R.. Očekáváme krásná štěňátka s prefektními rodokmeny.

Březost potvrzena

pedigree

Březost potvrzena

pedigree


21. 03. 2018

Nové fotečky – je nám 6 dní – a máme pouze jednoho pejska do rezervace. pedigree

X – Roja Mostaza Fransimo Bohemia – male res. CZ
X- Wild Charlock Fransimo Bohemia – male res. CZ
X- Red Sinapi Fransimo Bohemia – male res. SK
X-Bordeaux Hardal Fransimo Bohemia – male res. CZ
X- Dijon Charlock Fransimo Bohemia – male res. CZ


17 – 18. 03. 2018

Double IDS – Recs (Hungary) opět slavila krásná umístění fenečka pocházející z našeho chovu Multi.CH. ICH . MARYLIN AURICSTAFF FRANSIMO BOHEMIA – která získala 2 x excellent 1 , 2x CAC, CACIB, r.CACIB, BEST OF OPPOSITE SEX!! Gratulace a díky opět pro Larisa Anatolyeva a Mary.


14. 03. 2018

DOPORUČUJEME !!!!!!! 13.3.2018 ve 21,35 přišel první pejsek na svět a pak následovali další pouze pejskové od JCH.Expensive Love Fransimo Bohemia Interra JW 2015 a JCH. Diamonds of Blanch Orion JW .Máme do výběru a rezervace pouze pejsky. Ovšem překrásné, s nepříbuzným rodokmenem .Tak, že doporučujeme jak pro budoucí chov, jako excelentního společníka . Oba rodiče mají zdravotní vyšetření .L2HGA/HC , oči , a srdce / dopler screaning /.Patella 0/0. V případě zájmu o mimořádné štěně kontaktuje Simonu na 00420733190741 .Nebo emailem fransimocz@gmail.com či na facebook .Vaše Simona


CRUFTS 2018

Na 2x 1700 km dlouhou cestu do anglické metropole Birmingham jsem vyrazila a to prvně s chovatelkou Terezou Drahošovou, kterou jsem nabrala až v Rudné. Od této chvilky se začala naše klidná cesta do Anglie.  K EU tunelu do Calais jsme dorazily ráno v 8.00 hodin, kde jsme museli vystát opravdu hodinovou frontu. Protože pejsků na kontrole v pet centru, kteří mířili na Crufts 2018 bylo v tu chvíli asi cca 60. Při kontrole, díky naší vzorné přípravě, proběhlo vše v pořádku a my nasedly zpět do našeho auta. A již nic nebránilo v našem 48 hodinovém pobytu v UK.

Odpoledne jsme vyvenčily pořádně naše miláčky. Udělaly první fotografie Terezky s Matyldou. A mě s Dannym a Cherry. V 19.00 jsme se setkaly na pokoji i s Ivanou Zuranovou.  Kde proběhla tak trochu teoretická příprava na druhý výstavní den. Znáte to: Analytické úvahy, psychologické cvičení……. Asi v 21.00 jsme si řekly dobrou noc a odešly každá do svého pokoje.

Ráno v 7:00 jsme opustily hotel a již 7:45 jsme vyšláply ze vzdáleného parkoviště k náročnému 17 minutovému přesunu k výstavním kruhům 12 a 13 do haly 2.  Na letošním Crufts 2018 posuzoval feny chovatel a rozhodčí pan P. Stanway a psy pan P. McGlynn.

Naprosto fantastickým úspěchem jsem zazářila já a můj Grand.CH. Danny G. Fransimo Bohemia v nejprestižnější třídě na této výstavě a to ve třídě OPEN. Kde jsem z 38 psů s Dannym vybojovali a zaujali pana rozhodčího na tolik, že nás postavil na nádherné druhé místo. Je to prostě fantastický výsledek, na který můžeme být, jak já, tak Danny G. hrdí. Můj chlapeček se naprosto bezchybně předvedl ve výstavním kruhu na zeleném koberci. Který znamená pro nás chovatele psů místo, které my dovolte pojmenovat ,,chovatelský svět ,, .

Ovšem ani dcera právě Dannyho G. a to 22 měsíců stará Aschley III. Fransimo Bohemia se úplně neztratila. Sice nás pan rozhodčí nevybral na jedno z pěti pořadových míst. Ale vybral nás do užšího výběru TOP DESÍTKY fen z Yearling třídy / kde fenek bylo myslím 27.

Takže co dodat. Maximální spokojenost a pocit velikého úspěchu a štěstí zaplnilo celé mé já. Dovolte mi zde poděkovat všem cca 270 lidem , kteří mě zavalili svými gratulacemi na mém facebook profilu . Velice si toho vážím a děkuji, že jste si udělali na gratulace čas.

Ihned po Crufts výstavě, jsme urazily opět s Terkou 470 km do hotelu ještě na UK straně. Odpočinuly si a ráno už nám nebránilo nic vyrazit k domovu. Doma jsem byla v sobotu ve 23,55 Unavená, vyčerpaná, ale šťastná.

Ještě pár fotografií od Mára Ďorď….Máro děkuji.


11. 03. 2018

už mám od dnešního dne mojí novou černou naději doma. Witch Voodoo Fransimo Bohemia je dcerou krásné CH. JCH. Vanity Sky Fransimo Bohemia a mladého velice pěkného psa Man Jack Impossant Bohemia. Nyní má 12 týdnů.


11. 03. 2018

Německo – IDS Offenburg 2018 “Ortenau-Schau in Offenburg” – judge Gregor von Dungen (Germany). MARYLIN AURICSTAFF FRANSIMO BOHEMIA – exl. 1, Anw.Dt.Ch.VDH, CACIB, BEST OF BREED, BEST IN SHOW, ORTENAU – SIEGER, ALPENSIEGER! Veliké děkuji a gratulujeme Larisa Anatolyeva.


08. 03. 2018

nám opět nové informace a několik foteček poslala Elena Pershina z Ruska z města Moskva. Kde žije náš odchovánek Quick Draw Fransimo Bohemia ve svých 8 měsících stáří. O jedno foto se podělíme i my s vámi.


08. 03. 2018 – 10. 03. 2018

OD 8.3.2018 do 10.3.2018 jsme již tradičně v Anglii na nominační a prestižní výstavě CRUFT´S 2018 . V těchto dnech kontakt pouze možný na messengeru . Děkuji za pochopení .


23. 02. 2018 – 25. 02. 2018

Jsme se tradičně účastnily s Mirkou Hoffmannovou a našimi čtyřnohými kamarády velmi hezké výstavy u moře 2x CACIB Rijeka . Kde s Mirkou vždy slavíme její narozeniny a užíváme si vždy luxusu v pětihvězdičkovém hotelu wellness a výbornou snídani a večeři . A ani ten letošní pobyt nezklamal a nebylo tomu jinak . Na těchto výstavách se po oba dva dni zadařilo vyhrát mezitřídu psů našemu CH.Edge Knife Fransimo Bohemia, tak že získal své dva první CAC – CRO. A díky dvěma CAC obdržel i potvrzení že se stal KWARNER WINNER 2018. Druhý úspěch a to druhý den vybojovala JCH. Rebecca Fransimo Bohemia, která získala ohodnocení excellent 1 CAC, CACIB. A získáním 4 CAC-CRO splnila podmínky pro přiznání titulu CHAMPION CRO. Joy Mab Cyntaf Fransimo Bohemia stejně tak i Jokey Fellow Fransimo Bohemia vybojovali po oba dva dni ,,pouze ,, druhé pozice a tak nezískali žádný titul .

23. 02. 2018

Je to neuvěřitelné, ale díky třem odchovům z Fransimo Bohemia a jejich majitelům Johny Bulík a Evička Novotná se stal sen skutečností. Děkuji vám moc a gratuluji k famosním výkonům .
FRANSIMO BOHEMIA 1. Place SBTC CZ TOP Sport kennel 2017.


19. 02. 2018

Březost našich holčiček potvrzena. Už nyní se těšíme na štěňátka.


17. – 18. 02. 2018

Další překrásná KV výstava v Poděbradech za námi . Na žádnou z těchto výstav z Poděbrad nikdy nezapomenu . Svátek svátků. A ještě když se zadaří i stát na stupínku vítězů .Díky moc realizačnímu týmu za super organizaci . Sponzorům za krásné ceny .Bylo to fajn. Vaše FRANSIMO BOHEMIA. Veliké poděkování za krásné ocenění mých psů patří úžasnému člověku, rozhodčímu,chovateli panu Mr. Pete Hopgood. A jak jsme si vedli?

Diamonds Blanch White Bear aka Medo  – Excellent – Mr.Pete Hopgood, krásný handling s mou nejlepší přítelkyní Mirkou Hoffmannovou. Děkuji mnohokrát. Medo splnil podmínky chovu v České republice. Chovný pes od 29. března 2018. Tento rok nebude k dispozici pro krytí, pouze V.I.P. fen chovatelské stanice Fransimo Bohemia. Děkuji za pochopení.
Healty: test Ataxie, test L2HGA / HC, oči ex. , srdeční dopplerovský screening, BAER TEST + / +, PATELLA 0/0 ….. HD, ED, Spondilosys později …..

Joy Mab Cyntaf Fransimo Bohemia – rozhodčí Mr.Pete Hopgood – v silné juniorské třídě /32 psů/, výborný 1 CAJC, vítěz třídy. A nově Junior Šampion ČR. Jsem velmi šťastná a pyšná. Děkuji moc Pete Hopgood.

Edge Knife Fransimo Bohemia výborný 2, Res.CAC, – Mr.Pete Hopgood. Děkuji mnohokrát . Silná třída 28 psů !!

Ola Mordine Fransimo Bohemia v silné třídě – velmi nadějná 3, Děkuji moc Mr. Jamie Mace. Krásné předvedení MVDr.Petra Fedorová.

Aschley III. Fransimo Bohemia, třída vítězů hezké druhé místo 🙂 Výborná 2 res.CAC, děkuji moc Pete Hopgood.

Multi. CH. Dream Tymy Fransimo Bohemia / 12 let / – Excellent 1 (Jamie Mace /Janastaff), Best of Veteran (Pete Hopgood /Antroboss) chovatel Bc.Simona Lahodová , majitel Aneta Modrovičová. Děkuji Mr.Pete Hopgood a Mr.Jamie Mace

   


03. – 04. 02. 2018

Naprosto famózní víkend jsme zažili na Brněnském výstavišti, kde se konala výstava Duo CACIB Brno. Posuzovat přijeli dva specialisté, chovatelé SBT. Ze Španělska pan Miguel Navaro a z Holandska paní Bianca Janssen .
Děkujeme výboru našeho klubu za to, že se jim podařilo prosadit nominováni těchto rozhodčích u ČMKU. Diky tomu, že v kruhu pracovali manželé Zališovi a Margit Kopová a posuzovali tito specialisté. Tato výstava byla pro nás, výstavou prestižní.
Prvně jsem vystavovala mladého, červeného pejska Joy Man Cyntaf Fransimo Bohemia. Je to syn UK psa Antroboss Brockie a CH.Highly Matylda Fransimo Bohemia. Který v silné konkurenci zaujal oba dva rozhodčí a po oba dva dny se stal vítězem třídy mladých se známkou excelent 1 CAJC, nominace na Crufts 2019 .
Stejně tak v mezitřídě , také u obou rozhodčích získal fantastické ohodnocení náš Edge Knife Fransimo Bohemia ,s ohodnocením excelent 1, CAC. Mladý pes Rocky Balboa Fransimo Bohemia byl prvně vystavený a získal ohodnocení Velmi nadějný 3 a Velmi nadějný .
Stejně tak Ola Mordine Fransimo Bohemia s ohodnocením velmi nadějná a velmi nadějná 3 🍀🍀🍀

 


29.1.2018

se uskutečnilo přirozené krytí těchto dvou typických představitelů .Pokud se zadaří, štěňátka modrobílá, bílá s modrými nebo žíhanými znaky , žíhaná s bílými zn. na velikonoce 2.4.2018 ……


27. 1. 2018

Naše zimní putování po okolí pokračovalo i s kamarádkou Monikou a vznikla i tato pěkná fotografie na které můžete vidět sestry Rebecca a Remie Fransimo Bohemia a malou Root , dceru již Rebecy.


25. 01. 2018

Procházka s Petrou Fedorovou a Jakubem Kadaňkou. A poslední tréning postoje Rocky Balboa Fransimo Bohemia  před výstavami – ono to s tím postojem nakonec půjde.


24. 01. 2018

Užíváme si poslední zbytky sněhu.


23. 01. 2018

Omlouváme se čekajícím zájemcům na štěňata z této kombinace . Fenka bohužel není březí. Krytí budeme opakovat za 4 měsíce . Jako náhradní alternativu nabízíme štěně ze stejně kvalitního spojení těchto dvou mladých jedinců.


22. 01. 2018

Procházka s pejskem Rocky Balboa Fransimo Bohemia se moc vydařila 🙂 Nejen auta padají do škarpy 🙂 🙂 Dnes i Rocky Balboa Fransimo Bohemia 5,5 měsíců nově zapadl . Ale pomohl si sám. otec Grand.CH.Gremlin of Impossant Bohemia X matka CH,JCh.Its Black Mafie Fransimo Bohemia. breeder, owner Bc.Simona Lahodová , CO- Owner Jakub Kadaňka

Výstavní postoj teda vůbec nemá Rocky rád. Na to,že ho již v únoru uvidíte na první výstavě v CZ , nic moc .


20. 01. 2018

Odpoledne jsme vyjeli směr Devět křížů se psy kamarádkou Dagmar. Objevit studánku a krásnou skálu .


20. 01. 2018

O víkendové sobotě jsme hned vyrazili na výšlap 2x a tak jsem měla v nohách cca 10 km . Dopoledne náš 11 měsíců starý Joy Mab Cyntaf Fransimo Bohemia krok za krokem se prvně seznámil s prací na barvě . Zde foto :

Malá Růt to také zkusila. / Quality Roots Fransimo Bohemia / .

Jinak před prací , jsme si to užívali v přilehlých lesích u Grand Prix Brno .


13. 01. 2018

Toto magické číslo 13 mým odchovánkům přineslo štěstí . Na národní výstavě Brno 2018 posuzoval pan Ing. Radim Fiala . Naše plemeno bylo zastoupeno počtem 104 SBT a posuzovalo se v kruhu č:1 . Tuto výstavu jsem si od samého rána velmi užila a po celý den jsem měla možnost sledovat dění ve výstavním kruhu i okolo něj.
Náš 18 měsíců starý JCH.Edge Knife Fransimo Bohemia se naposledy vystavoval ve třídě mladých a v silné konkurenci 13 dalších psů získal krásné ohodnocení s excellent 1 a Cajc -CZ . Stejně tak v konkurenci dalších čtyř šampionek , si naše CH.JCH.Aschley III.Fransimo Bohemia především svým bezchybným dynamickým pohybem vybojovala také první pozici. S ohodnocením excellent 1 CAC-CZ. Cítím velikou radost a i hrdost jako jejich majitelka a chovatelka . .Kdyby tak nás čekala úspěšná celá výstavní sezona, jak jsme jí začali na České výstavě v Brně 🙂 Za fotografie děkuji kamarádce Ter Cirhanové a chovatelské stanici Pearl Bohemia.
    

12. 01. 2018

Další z našich plánovaných krytí na letošní rok – pedigree


10. 01. 2018

Všechna štěňátka jsou již rezervována. Přejeme jim krásné nové domovy a hodně štěstí.


7. 1. 2018

Witch Voodoo Fransimo Bohemia, Within Temptation Fransimo Bohemia a pejsek Wizzard Dragon Fransimo Bohemia. Krásná štěňátka CH.Vanity Sky Fransimo Bohemia a Man Jack Impossant Bohemia, která vyrůstají v rodině mé přítelkyně Mirky Hoffmannové . K rezervaci máme krásnou Within Temptation – jen pro opravdové zájemce.

Within Temptation – rezervace
Witch Voodoo – stay at kennel
Wizzard Dragon – rezervace

6. 1. 2018

Od Tamary a Pejši / CH.Nice And Spici Fransimo Bohemia / , jsme obdrželi pozdrav do nového roku .Díky. Posíláme pozdrav naší chovatelce Simče od Pejši, která brzy oslaví své 13.narozeniny ❤️ Simona Lahodová


6. 1. 2018

Stále nabízíme překrásnou celo černou fenku / s vlohou pro modré zbarvení svých potomků / Vesper Fransimo Bohemia . DOPORUČUJEME PRO CHOV, VÝSTAVY, ALE I JAKO SPOLEČNÍKA. Otcem je modrý šampion CH.JCH.Bluedogcity I am Prince J.R. , matkou černá šampionka CH.X Coffee Santos Fransimo Bohemia. Štěnata vyrůstají v domě Prof.MVDr.Jiřího Pikuly. Fenka je 8 týdnů stará a již připravené k odběru.


5. 1. 2018

I v zimním období chodíme s majiteli našich odchovánků na pěkné výšlapy. Děkuji za společnost , zážitky s našimi čtyřnohými kamarády. A zde pár fotografií 🙂


5. 1. 2018

NEZAPOMEŇTE KAŽDODENNÍ PŘÍSPĚVKY Z NAŠEHO BEŽNÉHO ŽIVOTA SLEDOVAT NA FACEBOOK PROFILU ,, Simona Lahodová ,, .


4.1.2018

Velice bych chtěla poděkovat k opravdovému velikému množství PF a přání do nového roku 2018. Zde aspoň hrstka z nich.


Dovolte nám představit některé z našich chovatelských plánů na rok 2018.

Na březen 2018 plánujeme toto fantastické krytí. Které se uskuteční díky ochotě mého chovatelského vzoru MVDr.Josefa Klimeše. Kterému patří můj veliký dík . Za krásný letáček děkuji kamarádce Olga Fučíková. pedigree

Další z našich fantastických krytí a plánů na 4/ 2018 vám představujeme . A velice děkujeme Loki Novak a Ante Erceg, že můžeme spojit několik linií Fransimo Bohemia dohromady. Díky možnosti krýt s krásným Pandou. pedigree

Zde již došlo ke krytí fenečky importované ze Švédska a pokud bude vše v pořádku. Krásná štěňata po výstavně úspěšných rodičích se zdravotními vyšetřeními se narodí okolo 26.2.2018. pedigree

Zde přidáváme ještě tři naše plánovaná krytí. Více informaci včetně rodokmenů pro každé zodpovědně plánovaného spojení najdete pod fotomontáží.

pedigree