find us

Fransimo Bohemia

Novinky IV.-VI. 2018

10. 04. 2018

Rádi by jsme oznámili vám všem , že se uskutečnilo toto velmi zajímavé a poslední krytí Dudu 7.4. a 9.4. Držte nám palce,ať se miminek dočkáme .

pedigree


09. 04. 2018

Opět zazářila krásná Merylin ve výstavních kruzích a hned ve dvou zemích . O úspěchu čtěte více v originálním textu majitelky, které opět patří můj veliký dík za prezentaci feny ve výstavních kruzích . A samozřejmě i zde se patří pogratulovat k dalším z mnoha společných vybojovaných úspěchů .


06. 04. 2018

nazveme Návštěvním dnem 🙂
První milá návštěva právě odjíždí, moc děkujeme. Jak za super setkání, tak víno a trdelník ze Skalice. Gratulujeme k výběru vašeho chlapečka – X-Red Sinapi Fransimo Bohemia. Brzo na viděnou.
Druhá návštěva právě odjela a také mají vybráno. Výběr byl těžší, protože vybírali čtyři 🙂 Ale nakonec došli ke shodě. Díky za návštěvu. Vás budu mít jen v Rosicích, čili pod dozorem 🙂 . Gratulujeme také k novému kamarádovi a výběru – Roja Mostaza Fransimo Bohemia .
Třetí návštěva , tentokráte z Říčan u Prahy odjela. Miminka i já říkáme, že tři návštěvy v jeden den stačí. Děkujeme za návštěvu a gratulujeme také k výběru toho svého vytouženého psího kamaráda vám, oběma sourozencům . Věřím, že i on bude cenným parťákem a dokáže nahradit vašeho Brazilského Filu . Máte skvělou maminku , která vám pejska pořídila . A zde vy a / pan zelený 🙂 / X-Wild Charlock Fransimo Bohemia.
 

05. 04. 2018

TROCHA MI DOVOLTE ZAVZPOMÍNAT. Právě měsíc duben je měsíc, kdy se již před 14 roky o nás a Fransimo Bohemia psalo v odborném časopise na Slovensku. Autorem článku byla Dana Bottová. Které i po letech patří za něj můj dík .

VZPOMÍNÁME 🙂
Před 6 lety vyšel článek o našich zkušenostech se švédským krmivem Husse. Krmím již 8 rokem stále HUSSE. A i dnes se ukazuje, že to, že jsem našla odvahu, bylo rozhodnutí velmi prospěšné pro celý můj chov FRANSIMO BOHEMIA. V současné době u mě žije nejstarší SBT a to 14 roků a 5 měsíců nejstarší fenka / 8 roků krmená výhradně jen těmito granulemi /. A stále se na svůj věk těší zdraví . Nemluvě o tom, kolik za 8 let vyrostlo u nás doma na této značce krásných šampionů.

Chery Fortunate Fransimo Bohemia 14,5 roků 🙂


05. 04. 2018

Jsme také pro vás návštěvníky webu a budoucí majitele již narozených štěňat, tato štěňata nafotila. Máme z nich opravdu radost. Nádherně prosperují .

            

 


Velikonoce

Letošní velikonoce jsme kromě péče o naše narozená štěňátka a pejsky věnovali procházkám po nedalekém okolí. Já a Dagmar ,Monika ,ale i Kuba , jsme si to užili s pejsky v lesích naprosto na jedničku . Tak, že zde si dovolíme pár foteček pro zpestření z našeho putování .