find us

Fransimo Bohemia

Představujeme náš tým na Dutch Stafford Weekend.


30. 9. 2017

Dnes je mi 8 měsíců Diamonds of Blanch Orion – breeder, owner Bruno Blanch Calonge – handling and live Bc.Simona Lahodová


29. 9. 2017

Cardio and doppler screening – výsledek – normální nález – result : normal finding – MVDr. Zita Filipejová – VFU Brno
Edge Knife Fransimo Bohemia – normal finding
Achley III.Fransimo Bohemia – normal finding
Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia – normal finding

 

Joy MAB CYNTAF Fransimo Bohemia
Oční vyšetření . MVDr.Petr Raušer, Ph.Dr. – Result : Zvíře není postiženo charakteristickými klinickými projevy hereditárních očních chorob.

JCH . RO,SLO and new CRO Edge Knife Fransimo Bohemia
today eye examination . MVDr.Petr Raušer, Ph.Dr. – Result : Zvíře není postiženo charakteristickými klinickými projevy hereditárních očních chorob.

Grand.CH.CH. new.JCH . Achley III.Fransimo Bohemia
today eye examination . MVDr.Petr Raušer, Ph.Dr. – Result :Zvíře není postiženo charakteristickými klinickými projevy hereditárních očních chorob.

Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia
today eye examination . MVDr.Petr Raušer, Ph.Dr. – Result :Zvíře není postiženo charakteristickými klinickými projevy hereditárních očních chorob.
Unaffected : HC, Atrezia punct. lacrimale Persistent pupillary membrane CEA,RD,Entropion,Ectropion, PRA , Lens Luxation, Trichiasis,Glaucoma, Pal.aplasia,Microphthalmia, PHPV and AFFECTED Distichiasis  ( je iritace spojivky a rohovky řasami ).

 


28. 9. 2017

Ještě že máme ty státní svátky. Na ten dnešní budu vzpomínat. Ráno jsme donesli plné koše hub. Pak si pro štěňátko přijeli z Českých Budějovic super lidičky Samcovi. A odpoledne jsem byla na super procházce z Monikou ,Medem a Remi ….Sestra naší JCH.Rebecca Fransimo Bohemia.


28. 9. 2017

jsem vyfotila naše dva nejmladší pejsky. Černého Tymy Black Fransimo Bohemia a modrého Tymoteo Blue Fransimo Bohemia. Oba pejskové jsou již rezervovaní.


28. 9. 2017

Trocha žertování 🙂 Divná vycházka ..sice na stejnou louku . Ale něco mám hledat ? No to bylo radosti. Já hledal králičí bobky a ona žampiony . Nic méně jsem ,, šikovný pes ,, .Tak asi OK .
Na foto vidíte našeho 7,5 měsíce starého pejska ,,Joy ,, syna UK psa Antroboss Bbrockie a CH.Highly Matyldy Fransimo Bohemia.


27. 9. 2017

Dovolte mi se s vámi podělit o radost.  Náš 14 měsíců starý JCH.Edge Knife Fransimo Bohemia se podrobil dnes vyšetření pohybového aparátu s těmi nej výsledky.

Certificate of RTG ED Examination -classification Left 0/ Right 0 🙂
Certificate of RTG HIP Dyspalsia Ex. Left A / Right A 🙂
and RTG SA / Spondylartrózu / negativní 0 🙂 MVDr.Kyllar Vladimír


27. 9. 2017

Tak konečně vykouklo dnes na nás sluníčko.  A tak jsem se vyfotila s nejstarší ,,stafinkou ,, u nás doma.  Již brzo oslaví své 14 – té 🙂 narozeniny . Chery Fortunate Fransimo Bohemia zdraví všechny své zdravé, krásné a pracovně vedené a šikovné děti.

 


21. 9. – 23. 9. 2017

SLAVONIA SHOW /Vukovar and 2x CACIB Osijek
Na tento poslední výstavní ,,maraton,, v měsíci září se mnou odjela jak dcera Anna ,tak manžel Petr. Byli jsme ubytovaní v centru města Osijek a tak jsme si pobyt užili a to každý podle svého, i když společně dohromady.
Na těchto výstavách jsem vystavovala mladého psa JCH.RO,SLO Edge Knife Fransimo Bohemia, kterému se o tomto víkendu povedlo splnit podmínku pro přiznání titulu JCH.CRO 🙂 ještě přidal další titul BOB – J.
Ve třídě mladých byla přihlášená naše new Grand.CH.and CH. Romania Aschley III.Fransimo Bohemia. Která na všech třech výstavách vyhrála třídu mladých nad konkurenční černou fenkou pocházející také z Českého odchovu a tak splnila podmínky pro přiznání JCH.CRO 🙂 Ještě vybojovala titul BOB- J . a 2 x BOS 🙂
Jako třetí se předváděla bílá fenka Yoga Pied Karma Fransimo Bohemia, která výstavy ani trochu nemá ráda. Tak že první den V1 bez titulu, druhý den VD. V den třetí …. nicméně vybojovala na CACIB výstavě u Italského rozhodčího Valria Nataletti krásné ohodnocení výborná 1, CAC, CACIB. Takže velmi úspěšná výprava celého Fransimo Bohemia i rodiny Ing.Petra Lahody. Kterému děkuji za doprovod a krásné fotografie.
    

20. 9. 2017

Výborných zdravotních výsledků dosáhl náš odchov žijící ve Švédsku a to First Red Pied Kking Fransimo Bohemia .Syn UK psa CH.Dazmarnic Two Socks from Countrylodge a JCH.Expensive Love Fransimo Bohemia .Gratulujeme majitelce Sussane Hjorth . Tjo ho! Våran “Softis” First Redpied King Fransimo Bohemia har nu fått Röntgen resultatet: HD: B och ED: 0!! Så glad 😁 😁😁!! + Öga: UA + Baertest: 100% hörande!!


19. 9. 2017

Přivítejme i na našem webu krásný Czech team ISM 2017 Stafford Match Niederland (Holandsko). Jsme hrdí, že součástí tohoto týmu jsou tři odchovy z Fransimo Bohemia.


16. 9. 2017

Jsem se zúčastnila Speciální výstavy SBTC CZ – Kolesa u Pardubic (CZ). Tradičně byli pozváni rozhodčí ze zahraničí. Na té letošní rozhodčí: pí. Silvia Barkey (CA), pí. Janet Higgins (UK) a p. Louis Coetzee (ZA) . Výstava byla velmi náročná, protože posuzování probíhalo ve třech kruzích zároveň a bohužel nám komplikovalo handling i nepříznivé počasí. Za které však nikdo nemůže.  Bez pomoci mé nej. přítelkyně Mirky Hoffmannové bych vůbec nezvládla tuto výstavu. Protože kromě toho, že mám několik týdnů veliké problémy s nohou, jsem si ráno ještě ošklivě zranila prst na ruce.
Mirka vystavila dvě mé fenky a to Emergency Brake Fransimo Bohemia, která splnila tak jednu z podmínek pro uchovnění.
A s Aschley III. Fransimo Bohemia se kterou z 30 přihlášených dalších fen vybojovala nádherné ohodnocení s excellent 4. U Mrs. Sylvia Barkey, (Kanada).

Také děkuji za velikou pomoc s vystavením mého Grand. CH.Danny G. Fransimo Bohemia kamarádce Ivaně Zuranové. Ti společně vybojovali v konkurenci 9 šampionů krásnou třetí pozici a známku excellent 3 u Mr.Louis Coetsee /SA/. Já vystavovala svého mladého pejska JCH.Edge Knife Fransimo Bohemia , který z 32 pejsků ve třídě mladých vybojoval krásnou čtvrtou pozici s ohodnocením excellent 4 . U Janet Higins /UK. Dále jsem ještě stihla vystavit naší krásnou Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia v otevřené třídě, se kterou, z 35 fen, jsme stanuli na krásném druhém místě s ohodnocením excellent 2 res. CAC. od Mr.Louis Coetsee /SA/. Všem rozhodčím děkuji za krásné ohodnocení mých psů. Kamarádům a majitelům našich odchovů děkuji za účast na této výstavě, je mi líto, že s mnoha z vás jsem se ani nepotkala. Proto mi prosím pošlete, jak jste dopadli a foto. Rádi umístíme na náš web. A jako třešinku za vším vidím jako nej úspěch výstavního dne, že se našemu Grand.CH.Danny G. Fransimo Bohemia and Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia povedlo získat 1. MÍSTO NEJHEZČÍ PÁR PSŮ Special Club Show Kolesa CZ 16.9.2017 – vybírala Mrs. Janet Higins z /UK/. Získali jsme nádhernou dřevěnou cenu, které si nesmírně vážím. Vala ještě dostala nominaci Best Head, ale závěrečného utkání jsme se již neúčastnili. Má noha už prostě vypovídala službu.

za foto děkujeme Olince Fučíkové, Margit Kopové a Tereze Drahošové.

Také mi dovolte pogratulovat k nádhernému výsledku mým přátelům manželům Fučíkovým. Jejich krásná Galé de Orphanus – dcera po mém Z-Suit Strang Boy FB a Quatma FB – ve třídě mladých obdržela fantastickou známku V4 z 56ti fen přihlášených do této třídy.


16. 9. 2017

Dostali jsme krásné zprávy o našem Indiana Blues Fransimo Bohemia –  DUO CACIB NITRA, 16.9.2017 tř./class: otevřená/open rozh./judge: Enrique Maté Durán, ES V1, CAC, CACIB, BOS – k tomuto krásnému úspěchu gratulujeme majitelce.


16. 9. 2017

GRATULUJEME JEŠTĚ JEDNOU A JSME NA VÁS MOC PYŠNÍ !!!!!!! A DÍKEC EVIČKO NOVOTNÁ A QUEEN
Staffbull Special 2017 a Queeny na 3.miste v drag pullu.
“Sportovní fena roku klubu SBTC CZ a moje mala Queeny je třetí  veliké díky patří trenérovi Zdeněk Žítek, který ji všechno naučil a nevzdal to s námi, když to na začátku vůbec nešlo :)) jsem nejvíc hrdá na moji stafbulí šikulku!”


16. 9. 2017

Dostali jsme krásné zprávy – RABIA RAPIDE FRANSIMO BOHEMIA

Ostrožský Tah  – 1.místo feny do 23kg – Nejsilnější fena závodu – Mistryně České republiky v pullingu, čmku
Staffbull SPECIÁL – 2.místo A-frame

Děkujeme majitelům a blahopřejeme ke krásnému úspěchu.


9. – 10. 9. 2017

Prvně v životě jsem navštívila krásnou zemi Rumunsko. A to díky chovatelce Katce Vanišové. Která mě pozvala na dlouhou cestu s ní a to s jasným cílem, účastnit se známého výstavního maratonu. Šesti výstav obsazených samými kvalitními a známými rozhodčími z různých zemí světa , handlerů a kvalitních psů .

DRACULA DOG SHOW 12th Edition se koná ve městě Târgu Mureş – Rumunsko 09.09.- 10.09.2017

10.09.2016 – CACIB – TRANSILVANIA DOG SHOW – rozhodčí: p. John Canty (IR)
Edge Knife Fransimo Bohemia – V1, CAJC (tř. mladých), BOB Junior . – splnil podmínky pro junior Champion RO
Aschley III.Fransimo Bohemia – V1, CAC (mezitřída) res.CACIB – splnila podmínky pro udělení Champion RO a Grand Champion
10.09.2016 – CAC 4 – rozhodčí: p. Alin Dumitrescu (RO)
Edge Knife Fransimo Bohemia – V1, CAJC (tř. mladých), BOB Junior , Best male , BOB
Aschley III.Fransimo Bohemia – V1, CAC (mezitřída) Best female
10.09.2017 – CAC 3 – rozhodčí: p. Cristian Vantu (RO)
Edge Knife Fransimo Bohemia – V1, CAJC (tř. mladých), BOB Junior , Beste male
Aschley III.Fransimo Bohemia – V1, CAC (mezitřída), best female , BOB

09.09.2017 – DRACULA DOG SHOW CACIB – Kvalifikace na Cruft’s 2018 – rozhodčí: p. Harri Lehkonen (FI)
Edge Knife Fransimo Bohemia – V1, CAJC, nomonation crufts 2018 (tř. mladých)
Aschley III.Fransimo Bohemia – V1, CAC, res.CACIB (mezitřída)
09.09.2017 – CAC 2 – rozhodčí: p. Carsten Birk (DK)
Edge Knife Fransimo Bohemia – V1, CAJC (tř. mladých), BOB Junior
Aschley III.Fransimo Bohemia – V1, CAC (mezitřída)
09.09.2017 – CAC 1 – rozhodčí: pí. Paula Heikkinen-Lehkonen (FI)
Edge Knife Fransimo Bohemia – V1, CAJC (tř. mladých), BOB Junior
Aschley III. Fransimo Bohemia – V1 ,CAC, BEST FEMALE, BOB (mezitřída)


10. 9. 2017

Dostali jsme krásné zprávy ze Srbska. Majiteli srdečně gratulujeme k famóznímu úspěchu.
XX NDS KOSTOLAC ️- Charloss Cann Fransimo Bohemia –  V1,puppy BOB and puppy R.Best in Show
Thank you very much Sasa Grujic for perfect presentation!!!


4. 9. 2017

Narodili se nám dva pejskové. Modrý a černý. Dostali hezká jména. Timoteo Blue Fransimo Bohemia a Tymy Black Fransimo Bohemia. Zde rodokmen s fotografiemi předků.

 


2. – 3. 9. 2017

Ve stejné dny 2.9.-3.9.2017 sbírala vavříny fenka pocházející z našeho chovu. Majitelce opět gratulujeme a zde výsledky z obou výstav.

ZOYA ZLATA FRANSIMO BOHEMIA – CACIB FCI “WINNER -2017”, Minsk, Belarus.
02.09.2017
САС, CACIB, BOS

03.09.2017
САС, CACIB, BOS


3. 9. 2017

Jsme reprezentovali naši chovatelskou stanici na 12.’O.S.B.C. Clubsiegerschau v Rakousku . V Rabenstein -Warth . Tuto výstavu posuzuval chovatel našeho plemene přímo z GB , Mr.Nigel Merrick .Výstava z důvodu silného deště byla přesunutá dovnitř do menšího sálku v hotelu. Ale ukázalo se , že na počet přihlášených 58 SBT byl prostor dostačující.

A nám se vedlo opět více než skvěle . A na výsledky našich čtyř odchovů jsme patřičně hrdí . Zde nám se dovolte podělit o tyto výsledky. Atmosféru obou dvou výstav dokreslí fotografie, které pořídil můj manžel Petr Lahoda .Peťo díky za velikou pomoc a doprovod .

výsledky:
Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia excellent1 CACA , Clubsiegerin 2017 .
Aschley III. Fransimo Bohemia excellent 2
CH. Danny G. Fransimo Bohemia excllent 1 CACA / champion class /
Edge Knife Fransimo Bohemia excellent 2

2. 9. 2017

Jsme se rozjeli s manželem na odpolední 22. speciální klubovou výstavu do Slovinska . Není nad to začít výstavu obědem v krásné zahradě restaurace přímo mezi pohořím Polhograjski Dolomiti .Naše plemeno posuzovala paní Mirja Lapanja ze Slovinska a na řadu jsme přiši v 16,15 . Tentokráte jsme se setkali na této výstav s Mrs.Cvetkou Bogovčič ,ale tak trochu jinak. A to společně ve výstavním kruhu .Tato chovatelka a mezinárodní rozhodčí vystavovala svého pěkného červeného psa ve třídě otevřené. A bylo nám ctí se s ní potkat a utkat se pak v boji o KV 2017 .

Naši si vedli skvěle . Nově splnil podmínky pro přiznání titulu JCH.SLO náš mladý JCH. Edge Knife Fransimo Bohemia, který se stal Club Jung winner 2017 a BOB – J . Na této výstavě . Stejné ohodnocení vybojovala naše krásná,mladá Aschley III. Fransimo Bohemia – také Club Jung .winner 2017 . Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia získala excellent 1 CAC a dále nad černými fenkami z Itálie již další titul nezískala . Naprosto famózní úspěch slavil náš Grand.CH.Danny G. Fransimo Bohemia ,který si odnesl titul CAC, CLUB WINNER 2017, BEST MALE and BOB . A splnil podmínky pro přiznání titulu CHAMPION SLOVENIA.

     


1. -3. 2017

Dostali jsme další úžasné zprávy z Argentiny.
FCA – FCI International Dog Show -Argentina La Rural 1 al 3 de Septiembre de 2017 Vosegus Fransimo Bohemia “Lemmy” Exposición N°276 Mejor CAC Macho Juez: Harri Lehkonen (Finlandia) Handler: Diego Rooi Leeu Photo: Fotodog (Cristian Bueno)


29. 8. 2017

NOVĚ OTEVÍRÁME PŘÍJEM REZERVACÍ NA TATO NAŠE NEJMLADŠÍ ŠTĚŇÁTKA

Sindibad

Son Danny G.

Sardinia Princess

Shahrazad


29. 8. 2017

Právě nás opustila temperamentní a krásná Proserphina Fransimo Bohemia . Která bude žít s Konstantinos FB v USA u Willie Hearn. Díky profesionálům za bezpečnou a komfortní přepravu z Animaltransport.


28. 8. 2017

Jsem obdržela novou fotografii pejska žijícícho v daleké Argentině. Vosegus Fransimo Bohemia aka LEMY žije spokojeným životem u Magali Laura Lavintma.


27. 8. 2017

Jsme se účastnili s našimi odchovy 25.CAC výstavy psů ve Slovinském měst Trbovlje . Naše plemeno posuzoval rozhodčí z Chorvatska , pan Igor Selimovič . V poledne, kdy jsme šli na řadu slunce a horský ozón vytvořili ústy hodných + 36 Celsia a tak vystavování pro naše psy i pro nás bylo trochu náročnější. Každopádně z dosaženými výsledky mega spokojenost .Moc děkuji, svému manželovi, že mě doprovodil na tuto výstavu.
Edge Knife Fransimo Bohemia excellent 1 PRM , BOB – Junior Sire UK.CH.Charmonics Regal Lad JW Dam Halite Blue Pied Fransimo Bohemia
Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia excellent 1 CAC
Yoga Karma Pied Fransimo Bohemia excellent 1 CAC
Aschley III. Fransimo Bohemia excellent 1 PRM , BOS sire CH.Danny G.Fransimo Bohemia dam CH.CZ Aschley II. Fransimo Bohemia
Vítězem plemene / BOB / se stal krásný pes z Itálie to Multi.Ch Gaudeamus Igitur Del Marchesato at Stafflorence. Viz foto. Gratulujeme i zde panu Marco F .

27. 8. 2017

Dostali jsme krásnou zprávu od Rudy Slaby, děkujeme a gratulujeme.

Forest v rámci “letní přípravy” složil včera v II. ceně ZVVZ a rozšířil svou dosledovou loveckou kvalifikaci (BZH, I. cena) také o oficiální způsobilost k vyhledávání a vyhánění spárkaté zvěře. Velké poděkování posuzujicím rozhodčím, ostatním účastníkům zkoušek, koroně, ale především mému tchánovi Františku Sukovi, který psa vedl při zkoušce i v přípravě.
Forestovo hlavní specializace a pracovní lovecká role žádnou českou zkouškou ověřována není, ale kriteriem pravdy je praxe a tenhle náš kluk s velkou hlavou má excelentně splněno i pro jeho hlavní “bull obor”.
Gratulace i do Fransimo Bohemia chovatelce Simona Lahodová!

GAVERNOR FOREST Fransimo Bohemia


27. 8. 2017

Nám zaslal majitel psa Dani fotografii pejska žijícího ve Španělsku Vaughan Luylly Fransimo Bohemia aka BAB BAM. Také se jedná o velice krásného jedince , který dělá svému majiteli, rodině jen a jen radost.


23. 8. 2017

A naše, zítra nově 5 týdnů stará štěňátka , už jsou prvně venku celý den.


22. 8. 2017

Dovolujeme si Vám představit volného pejska, z mimořádného, přirozeného krytí až v dalekém Španělsku. Pro tohoto výjmečného chlapečka hledáme jen opravdu solidní a vážné zájemce a znalce plemene.

Quijote De La Mancha Fransimo Bohemia


22.8.2017

jsme nafotili prvně pro náš web naše nejmladší štěňátka .I ty se mají čile k světu a jsou v pořádku. Jedná se o štěňátka z velice perspektivní kombinace. Oba rodiče již pochází z naší chovatelské stanice. Otec i maminka mají udělaná oční vyšetření u MVDr.Trnková, preventivní vyšetření srdcí na vrozené a dědičné vady, doppler screening. Otec navíc RTG pobybového aparátu s výborným výsledkem A/B , 0/0 , Patella. Zde foto našich mrňousků. Do rezervace budou dva pejskové a dvě fenky.


12. – 13. 8. 2017

Famózní víkend plný zábavy, dvou velice pěkných výstav máme opět za sebou. Na našem STAFFY DAY and Karen Ford Memorial 2017 přijali letos pozvání dva renomovaní rozhodčí, chovatelé přímu z Anglie. A to Mr.Pete Hopgood a Mr.Jamie Mace.
Přihlášeno bylo 48 SBT jak z CZ, tak několik jedinců ze zahraničí. Z mnoha chovatelských stanic. Letos byla akce s tematickým zaměřením ,,Kouzelný les,, a tak byla doplněna díky tomu i maskami a kostýmy v různém provedení.
Cenu nejlepší maska , za početnou výrobu kouzelných klobouků si odnesla početná družina okolo Jany Drobečkové Čepelákové.Mě osobně nejvíce zaujala maska čarodejnice – paní Vladislavy Zátopkové. Máte zde možnost vidět na foto.
Tradične se vyhlašoval SYMPATÁK 2017, toto oceněni obdržela fenka v majetku paní Jedličkové. Fantastik Flér Fransimo Bohemia. Voleno diváky.
Dovolte mi zde uveřejnit výsledky z obou výstav.  Zpracovala Olga Fučíková, které moc děkuji za velikou pomoc. Jak už je tomu každý rok. Bez tebe by to děvče nešlo.
12. 7. 2017 Pete Hopgood
Best Baby – Lecter Hannibal Fransimo Bohemia
Best Puppy – Jessica Alba Diabelski úsměv
Best of Junior – El Dorado Rider Fransimo Bohemia
Best of Breed – Zonny Z Hambalek Bušín
Best Oposity Sex – Claudia Cardinale Chesway
Best of Veteran – Quatma Fransimo Bohemia
Best Oposity Sex Veteran – Taffdogs Fransimo
13. 7. 2017 Jamie Mace
Best Baby – Triniti Blue Staff Haven
Best Puppy – Jessica Alba Diabelski úsměv
Best of Junior – Vivien Rose Of Eilatan
Best of Breed – Vivien Rose Of Eilatan
Best Oposity Sex – Black Jet Fighter Archiebald
Best of Veteran – Taffdogs Fransimo
Best Oposity Sex Veteran – Quatma Fransimo Bohemia
A nesmíme zapomenout na naše sporťáky, kteří předvedl také moc hezké výkony. A ukázku pro ty, kteří zvažují se psy bully sporty začít provozovat. IRON STAFF 2017 PES si odvezl Golden Lion Fransimo Bohemia a IRON STAFF Fena Claudia Cardinale Chesway.

Všem moc gratulujeme i zde.

Chtěla bych toho ještě napsat. Ale zrovna pro web dlouhé texty se nehodí. A tak na závěr. Dovolte mi jako organizátorce, sponzorovi akce, chovatelce , handlerce a milovnici plemene SBT poděkovat vám všem za účast na této akci a účasti na všech bodech programu. To vy jste ti nejdůležitější a nejdůležitější součást této akce. Bez vás by se tato akce nemohla pořádat .I letos jste byli skvělí .Potěšili mě velmi vaše komentáře typu ,, Chtěli bychom moc poděkovat za super víkend, kde jsme se opravdu hodně naučili a pobavili ,, …..To je smysl této akce
S poděkováním Simona Lahodová aka včelka Mája
A VŠEM ÚČASTNÍKŮM CHCEME DAROVAT společně s generálním sponzorem HUSSE-CZ toto krásné video, aby vám stále připomínalo onu přátelskou a pohodovou atmosféru . Kterou jsme si dokázali vytvořit a díky tomu v přátelském duchu vše užít.
      
Pod foto si dovolím dát komentáře obou skvělých rozhodčí. Kterým moc děkujeme, že byli stále s námi.
Jamie Mace: Thank you for inviting me to this special show, I very impressed from the start to finish of my time out with you guys, hospitality was second to none, beautiful hotel, great set up, friendly people and exhibitors and all the work you and Peter put into this show was amazing. I’d also like to thank all the exhibitors for bringing there dogs for me to judge and we’ll done all.
Pete Hopgood: Fantastic weekend, one i will never forget, the whole atmosphere was made by happy enthusiastic people who put in so much work. Tremendous weekend, fantastic people.

3. 8. 2017

Z naší dovolené ve Splitu 3. 8. 2017 jsme přijeli odpočatí, opálení. A hned jsme se pustili do konečných příprav na akci STAFFY DAY AND KAREN FORD MEMORIAL 2017. Ve Splitu na všech výstavách náš mladičký Edge Knife Fransimo Bohemia stanul na pořadových místech s ohodnocením vždy výborný. Avšak všechny výstavy vyhrál podstatně starší a hotovější černý pejsek z Rumunska. První pozici vybojovala v konkurenci několika černých fen naše žíhaná Aschley III. Fransimo Bohemia s ohodnocením excellent 1, PRM a nakonec i BOB – J. Druhý den v mezitřídě excellent 2 res.CAC . Fotoaparát nefungoval, tak máme k dispozici jen foto z mobilu.


25. 7. 2017

Chystáme se na rodinnou dovolenou spojenou i se čtyřmi výstavami ve Split 2017. Přihlášeno je 25 SBT. Vystavuji psa Edge Knife Fransimo Bohemia ve třídě mladých a fenu Aschley III. Fransimo Bohemia a tu 2 x tř. mladých a 2 x mezitřída.


21. 7.2017

Se uskutečnilo dlouho plánované krytí Grand.CH. Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia a CH.CZ ,CRO Aschley II. Fransimo Bohemia.


20. 7. 2017

Se nám narodil očekávaný vrh z přirozeného krytí ve Španělsku . Toto spojení splnilo očekávání a tak se můžeme pochlubit se 4 krásnými pejsky a dvěma fenkami . Jména štěňátek budou začínat na ,, Q ,, . Sire Kanock Zwhite Pompy Sanfosst /SPAIN/ Dam JCh. 3x CAC Rebecca Fransimo Bohemia.


20. 7. 2017

Dnes úspěšně skončila v náruči nových majitelů štěňata z Fransimo Bohemia a to až v zemi Peru – Latinská Amerika . Která letěla pod neustálým dozorem soukromého přepravního agenta a to i při několika přesedání . Děkujeme Elsie Vassallo z Rakouska až do Peru.


18. 7. 2017

Velmi vydařená akce nejen pro děti v režii našich mysliveckých kamarádů.Tentokrát se vydalo plnit úkoly myslivecko-lesnické stezky více něž 140 dětí. Pro všechny zúčastněné pak opět výborně zafungoval nabitý doprovodný program a Farmě Helena bylo potěšením také přispět troškou do mlýna. S dovětkem od kamaráda Rudy Slaby … Forest Gavernor Fransimo Boehemia – děti úplně žere!


17. 7. 2017

Dnes nám majitel krásné ,, Nanynky ,, Jan Novák poslal nové foto. Stále velmi nadějná i ve svých 5 měsících vybalancovaná , zdravá fenečka Kayleen Nanny Fransimo Bohemia , pohází z našeho kennelu z kombinace CH.Oxstoks Fransimo Bohemia a CH.Dudu Pied Love Fransimo Bohemia . Moc děkujeme.


8. 7. 2017

Opět zazářila a hned ve dvou zemích fenka z našeho chovu Multi. CH. Merylin Aurystaff Fransimo Bohemia a získala další dva šampiony. Vice v textu od majitelky, které moc děkuji za prezentaci této fenky na mnoho výstavách v Evropě.

And again great news !!!
Mary new Champion of Latvia and Champion of Slovenia!!❤️
01.07.2017 – Speciality Dog Show – Festival – Dаlderi (Latvia) – jungle Nebojša Švraka (SRB).
MARYLIN AURICSTAFF FRANSIMO BOHEMIA – excellent, CW, CAC , Best of Breed! Champion of Latvia 🇱🇻.
08.07.2017 – CAC/SLO – Rogla (Slovenia) – jungle Olga Sinko Kupriyanova (SL).
MARYLIN AURICSTAFF FRANSIMO BOHEMIA – excellent, CW, CAC , Best of Breed! Champion of Slovenia 🇸🇮.


4. 7. 2017

Dnes jsme vyfotili pro vás naše téměř černá štěňátka, která mají již všechny své nové domovy. Pokud zvažujte pořídit si psího kamaráda právě od nás, prosím udělejte si svoji rezervaci včas. Info o očekávaných vrzích najdete v galerii Plánujeme


4. 7. 2017

Již okolo 23.7.2017 očekáváme štěňátka ze zahraničního krytí v dalekém Španělsku.


3. 7. 2017

Ráda bych se pochlubila překrásnými úspěchy u Anglických rozhodčí, které vybojovala a to do věku 18. měsíců naše JCh.Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia. Soupis níže. Za nové foto děkuji manželovi Petrovi.

JW Italy 2016 – Mr. Jamie Mace / UK / ,
Club JW Slovakia 2016 – Mrs.Audrey Hubery /UK /,
JW Club show CZ Poděbrady Mrs. Mary Coble /UK/
Club Junior winner GBF 2017 – Mrs.Mary Coble /UK/
Junior Class Winner Chamion ship show – Birmingham UK – Mr. Pete Hopgood /UK/
CAC, CACIB,BOB Maribor Mr. Alan Hedges / UK /
CAC, CACIB, BOB Maribor Mr. Colin Powell /UK/ – Carol Powell
Club show Náměšť na Hanné- excellent 1 CAC Mr. Dave Manito / UK /


1. 7. – 2. 7. 2017

Jsem se tradičně účastnila dvou výstav v Německu v městečku Meisdorf. Výstava je krásně zorganizovaná a konná se v nádherném zámeckém parku. Letos prvně vyrazil se mnou manžel Petr a to, i když věděl, že budeme spát ve stanu. Kde původně měla se mnou být Tereza Cirhanova.
Takže děkuji za milý doprovod a velikou pomoc. První den na národní výstavě posuzoval německý rozhodčí pan Hans Gütnner od kterého jsme získali hezká ocenění.
3. Nationale Rassehunde ausstelung Meisdorf.
Ch.Danny G. Fransimo Bohemia výborný 2 res .CAC VDH
Edge Knife Fransimo Bohemia výborný 3.
Jch.Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia výborná 2 , res JB VDH
Druhý den byl pro nás v Meisdorfu dnem s velikým ,,D,,. Důvod proč jsem jezdíme, je každoroční pořádání klubové výstavy, kterou v posledních letech vždy posuzuje specialista, chovatel plemene z UK. Letos to byla paní Mary Coble.
A jak si vedli naši fransimáčkové druhý den?
GBF Clubschau Meisdorf 2017.
Edge Knife Fransimo Bohemia v konkurenci 10 psů získal pěkné ohodnocení. Pro zatímní nehotovost Výborný, ale bez pořadí .
Prcek 5 měsíců starý – Coble and Joy Mab Cyntaf Fransimo Bohemia Very promissing 1. (Sire UK dog Antroboss Brockie Dam CH.Highly Matylda Fransimo Bohemia)
CH. Danny G. Fransimo Bohemia excellent 2 res.CAC VDH champion class 4 psi
a naprosto zazářila naše krásná JCH.Vala Welsh Seren Fransimo Bohemia excellent 1 , Clubjugendsiegerin 2017 ….. z 10 fen
Máme obrovskou radost .

2. 7. 2017

Od Larisy Anatolyeva nám přišla zpráva o účasti fenky Marylin na Ruské výstavě v Kaliningradu. Kde opět ICH.Multi.CH.Marylun Auricstaff Fransimo Bohemia sbírala jen ta nejvyšší ocenění. Gratulujeme a opět musím napsat veliké děkuji Lariso.

A magical weekend! Great results!
02/07/2017 – IDS – Kaliningrad (Russia) – judge Vladimir Mihajlicic (Serbia).
MARYLIN AURICSTAFF FRANSIMO BOHEMIA (Mercyful Fate Of Sephiroth x Dudu Pied Love Fransimo Bohemia) – excellent, CW, CAC, rCACIB.
02/07/2017 – – Kaliningrad (Russia) – Special Show SBT Winner Club Russia – judge Billie Kellogg Kheale (USA).
MARYLIN AURICSTAFF FRANSIMO BOHEMIA (Mercyful Fate Of Sephiroth x Dudu Pied Love Fransimo Bohemia) – excellent, CW, BOS, Winner Club SBT Russia!


2. 7. 2017

O tomto víkendu nás na Ostravském Buldozeru perfektně reprezentovali majitelé našich odchovů a to pan Jiří znám jako Johnny Bulík a Evička Novotná. Děkujeme za reprezentaci na poli sportovním oběma majitelům a gratulujeme k super výkonům Fransimáků.

Coffey/X-Cona Cuppes Fransimo Bohemia
WP psi nad 20kg – 1.misto a zároveň MOST za nejvyšší utaženou váhu SBT. Zároveň si zvednul osobní rekord Ostravské nekolejové dráhy o 100kg na brutálních 950kg!!! Více na této dráze nikdy žádný SBT neutáhl a myslím, že to tak i nějakou dobu zůstane.

Rabia Rapide Fransimo Bohemia – A-frame – 2.místo, WP feny nad 15kg – 2 místo

Ostravsky bulldozer 2017  po týdnu na závodech a stafici opět na bedně! Queeny 3. misto wall climbing, 3. misto drag pull a Happinek 3. misto drag pull! Na ačku byli oba dva čtvrtí.


26. 6. 2017

Březost potvrzena, očekáváme početný vrh okolo 5. 8. 2017  Ještě jednou děkuji za pomoc a poskytnutí pejska ke krytí Katce Vanišové.