find us

Fransimo Bohemia

 


17. 12. 2017

DO REZERVACE TATO NÁDHERNÁ FENKA VESPER FRANSIMO BOHEMIA. Odběr od 28.12.2017. O.CH.Bluedogcity I am Prince J.R. M.CH.X-Coffe Santos Fransimo Bohemia.


17. 12. 2017

DO REZERVACE TENTO NÁDHERNÝ PES VADER FRANSIMO BOHEMIA. Odběr od 28.12.2017.  O.CH.Bluedogcity I am Prince J.R. M.CH.X-Coffe Santos Fransimo Bohemia.

   


17. 12. 2017

A toto jsou naši již rezervovaní sourozenci od volné Vesper a volného pejska Vader 🙂 O.CH.Bluedogcity I am Prince J.R.  x M.CH.X-Coffe Santos Fransimo Bohemia

 


9. 12. 2017

Se u mé přítelkyně Mirky Hoffmannové narodila krásné CH.Vanity Sky Fransimo Bohemia nádherná štěňata . Witch Voodoo Fransimo Bohemia, Within Temptation Fransimo Bohemia a pejsek Wizzard Dragon Fransimo Bohemia. Otcem se prvně stal mladý, černý Man Jack Impossant Bohemia, s fantastickým rodokmenem plných zvučných jmen. Již není tajemstvím, že Voodoo zůstane u nás 😍😘😍.

DO REZERVACE TAK MÁME POUZE PRO SKUTEČNÉ ZÁJEMCE Within Temptation Fransimo Bohemia – Wizzard Dragon Fransimo Bohemia
rodokmen štěňátek – pedigree

8. 12. 2017

Naše reklama do Stafford Book Annual ….


8. 12. 2017

R.I.P. Yeger Fransimo Bohemia 20.8.2005 – 08.12.2017 Sire UK dog CH.Darkestock Fransimo Lad Dam ICH.CH.Illis Fransimo Bohemia.  Přišel si k nám ve svých 7 letech, kdy se tě ošklivě původní majitel zbavoval. Byl si naším kamarádem, přítelem. A tak i odcházíš po 5 letech společného života v naší rodině za duhový most.  photo 12 year old.


8. 12. 2017

Z Ruska vám všem , návštěvníkům našeho webu posílá vzkaz ,,Veselé vánoce ,, pejsek pocházející z našeho chovu . Quick Draw Fransimo Bohemia. Děkujeme majitelce paní Pershina Elena za mnoho fotografií a denních zpráv o chlapečkovi. SIRE Kanock ZWhite Pompy Sanfosst ES DAME JCh.Rebecca Fransimo Bohemia .


4. 12. 2017

Tak roste mé nejoblíbenější ,,Q,, Quijote De La Mancha Fransimo Bohemia


4. 12. 2017

Tak jsme zase povyrostli. Opravdu u Prof.MVDr. Pikuly jsou štěňátka extra vymazlená. Zde pár fotografií nás všech a našeho opatrovníka.


3. 12. 2017

Ola Mordina Fransimo Bohemia se připravuje nejen na výstavní sezónu. Ale i aktivně na coursingovou kariéru . Děkujeme MVDr. Petra Fedorová za čas a trpělivost a přípravu krásné Mordinky 🙂
Matka CH.Bohemia Fransis Moravia Lord x Otce pracovně vedený CH. Joke Cracker Fransimo Bohemia .

Zveřejnil(a) Petra Fedorová dne 2. prosinec 2017


2. 12. 2017

Krásné zprávy od majitelky malé Quinny – gratulujeme.

Quinny Speedi Fransimo Bohemia – 02.12.2017 FCI-CACIB Kiev – class baby – – mark vp, 1/3, Best Baby of Breed – judje Enrique Mate Duran


29. 11. 2017

FRANSIMO BOHEMIA NABÍZÍ DO REZERVACE !!!!!!! DOPORUČUJEME!!!!! Jedno z těchto volných štěňátek, která se narodila v domě pana Prof.MVDr. Jiřího Pikuly a MVDr.Jarmily Pikulové v Kuřimy / u Brna /. Do rezervace z 6 narozených standardních štěňátek máme černou fenku a černého pejska s žíháním.

Fenka – Vesper Fransimo Bohemia

Pejsek – Vader Fransimo Bohemia

Štěňátka budou k odběru okolo vánoc .
Rodiče a rodokmen najdete v galerii štěňata aktuálně. Maminka je CH.X-Coffe Santos Fransimo Bohemia a tatínkem je nás modrý CH.JCH.Bluedogcity I am Prince J.R.
Stále jsme neobdrželi slíbenou zálohu i na tohoto modrého pejska. Takže v případě vážného zájmu, neváhejte nás kontaktovat na 733190741 nebo emailu fransimocz@gmail.com či facebook profilu.

28. 11. 2017

Se značným zpožděním , ale přeci dorazilo potvrzení doživotní kvalifikace pro výstavu Crufts . A získání STUD BOOK NUMBER našemu Grand.CH.JCH. Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia. Jsem moc na svého chlapečka hrdá .


25. 11. 2017 – 26. 11. 2017

Jsem s Katkou Vanišovou vyrazila na dlouhou cestu – 1300 km na Balkán. Tentokráte na dvoudenní výstavy do města Podgorica do státu Monte Negro. Účastnili jsme se 2x CACIB a jedné speciální výstavy. A doslova bojovali mezi 4 profesionálními handlery , kteří vystavovali více plemen v různých kruzích. A ne náhodou vítězili . Kdo zná, nyní ví, o čem píši. Je to škoda, že za chvilku nebude na žádné výstavě místo pro obyčejné lidi, kteří si chtějí vystavit svého pejska a vyhrát také. Naše plemeno posuzovali opravdu uznávaní a zkušení rozhodčí s plemeny typu Bull. Pan Štefan Šinko ze Slovinska, Igor Selimovič z Chorvatska a Rade Dakič ze Srbska. My jsme až tak úplně neztratili , i když boj to byl opravdu nelehký.

Diamonds of Blanch White Bear získal na těchto výstavách 3 x excellent 1, CAC J , BOB – J. a splnil podmínky k přiznání Junior šampion a Grand. J CH. Mont Negro. Skvělé na to,že mu je teprve 9, měsíce. Ještě náš bílý Medo získal Nominaci pro Crufts 2018 🙂 .

Další skvělý víkend nám připravil ve výstavním kruhu náš pěkný, žíhaný pes Multi. JCH. vítěz prestižních tříd v Anglii, ale i jiných výstav Edge Knife Fransimo Bohemia. Který získal 3x excellent 1 , 3x CAC , 1x CACIB, 1X res.CACIB ,BOB a také Nominaci pro Crufts 2018. A stal se tak nově Šampionem Monte Negro. A Šampion Balkánu.

Jeho sestra, bílá JCH.Grand JCH. Romania Emergence Brake Fransimo Bohemia in Monte Negro získala : excellent 2 res.CAC -Štefan Šinko /SLO/ excellent 1 CAC special show Rade Dakič /Serbia/ excellent 3 – Igor Selimovič / CRO/.

No a naše CH. Aschley III. Fransimo Bohemia v konkurenci tří fenek získala : 1x excellent 1 , CAC and res. CACIB and 2 x excellent 2 res.CAC.2x res.CACIB

 


26. 11. 2017

Mezinárodní výstava psů Malaga 2017 . Na této výstavě sbíral vavříny i pejsek z našeho chovu žijící ve Španělsku Vaughan Luylly Fransimo Bohemia . Získal od Anthony Kelly krásné ohodnocení : Clase Intermedia Exc1, RCAC, RCACIB 🙂

Gratuluji a děkuji Dani a BAM BAM ….


25. 11. – 26. 11. 2017

Také o víkendu 25.-26.11.2017 na výstavách v Chorvatsku ve městě Zagreb se neztratili psi bojující za barvy naší chovatelské stanice. JCh. CRO Blue Goalie Fransimo Bohemia prvně v mezitřídě na CACIB výstavě a výstavě Speciální získal perfektní ohodnocení a to CAC a Best of Opposite Sex “bull type” od rozhodčí Elisabet Feuz . A Club Winner 2017. Na první CACIB -1 – excellent 1 ,CAC ,CACIB and CRUFTS qualification (judge Bjorg Foss) Veliké děkuji a gratulace do Chorvatského města ŠIBENIK míří panu Protegovi .

PS : Velike čestitke i hvala u Šibeniku, gospodinu Protegu.


21. 11. 2017

Výstavně nejúspěšnější chovatelská stanice 2017 SBT CZ – FRANSIMO BOHEMIA – úžasné 3. Místo ze 70 bodovaných chovatelských stanic Jako každý rok i ten letošní již proběhlo vyhodnocení soutěže Výstavně nejúspěšnější chovatelská stanice v CZ .Do této soutěže se započítávají pouze body získané pouze získaných na Českých výstavách. Vzhledem k tomu, že já jsem se osobně účastnila pouze 4 výstav v CZ v tomto roce . Nečekala jsem ,že udržíme v tomto roce opět pořadovou pozici. A ono ANO 🙂 . Proto musím zde poděkovat především všem Fransimáčkům a jejich majitelům,že jste nás udrželi již po několik let na bedně . Díky . Cítím za vás za všechny hrdost i radost .Monika Prokešová , Olga Fučíková, Olga Nováková, Petra Kabátová , a mnoho dalších …


19. 11. 2017

První závodní sezonu má za sebou i mladá fenka Rabia Rapide Fransimo Bohemia majitele pana Jiřího Straděje aka Johnyho Bulíka . A nevedla si jako nováček mezi fenkami vůbec špatně. Jen tak dál.


11. 11-12. 11. 2017

V polovině listopadu jsme se s manželem Petrem a kamarádkou Ivanou Zuranová rozjeli autem na dvě prestižní výstavy v Anglii. Zažili jsme tam jako vždy nádherné chvíle. A letos navíc získali krásná ohodnocení našich psů. 
Největším překvapením pro mě byla dvě první umístění naší teprve 19 měsíční Ch.Jch.Aschley III. Fransimo Bohemia a druhý den stejně dvě první místa našeho 15 měsíčního Grand.JCh.Edge Knife Fransimo Bohemia. Náš Grand.Ch.Danny G. Fransimo Bohemia objevil krásnou druhou pozici v limit třídě. Takže opravdu spokojenost. 
Zde posudek Edge Knife Fransimo Bohemia
VAU FANTASTIC !!!!!!!!!!!!!!!!! JUNIOR DOG 1st. Lahodova EDGE KNIFE FRANSIMO BOHEMIA definitely has the wow! factor. This superb brindle and white was everything I look for in this breed. His head is strong and clean, neat rose ears placed correctly on his broad skull, round forward looking dark eye, deep stop, short blunt muzzle with just the right length of foreface. Correct bite. His short neck flows into the perfectly formed front, fantastic depth and spring of rib, his topline is spot on. Hindquarters are muscled and propel him along with ease. In super condition I foresee this young dog going all the way to the top! I just wish he’d have performed as well in the challenge. I like this boy a great deal.
   
 

11. 11-12. 11. 2017

Chystáme se na další super víkend. Tentokráte do země původu našeho plemene Anglie . Již nyní se moc těšíme na UK kamarády, na nádherně zorganizované dvě breed championship show výstavy a skvělé rozhodčí. Se kterými se setkáme ve výstavním kruhu poprvé.


1. 11. 2017

Úžasné novinky o provedení RTG vyšetření pohybového aparátu u našich dvou odchovaných jedinců a to velmi úspěšných sportovně vedených SBT aka sporťáků nám zaslal Johny / Jiří S. /. Gratulujeme k výborným výsledkům. Jsme moc rádi,že tak nadále jak Coffe tak Rabia Rapide mohou pokračovat v závodech v bull sportech.

Coffey / X-Cona Cuppes Fransimo Bohemia se dnes podrobil kontrolnímu rentgenovému vyšetření pohybového aparátu. Ve svých necelých 6 letech má opět výborné výsledky!  DKK 0/0, DLK 0/0, Patella 0/0 .
Jsem nesmírně rád, že jsou výsledky jaké jsou a moc děkuji Simona Lahodová za tohoto jedinečného staffordšírského bulteriéra. Pro mě to není pes, ale nejlepší kámoš!!
Rabia Rapide Fransimo Bohemia ve svých 2 letech podstoupila rentgenové vyšetření pohybového aparátu se skvělými vysledky!
DKK 1/0, DLK 0/0, Patella 0/0


28.10. – 29.10.2017

ISM 2017 – Jsme se zúčastnili velice pěkného avšak velmi náročného víkendového klání v Holandsku ve městě Tiel. Společnými silami jsme získali ze 13 přihlášených zemí na ISM krásné 6. místo pro Team Czech Republic . Myslím, že jsme si to velice užili jako celý tým.  A to určitě letos opět pod heslem Všichni za jednoho, jeden za všechny. Chtěla bych poděkovat všem za mile strávený čas. Za moc pěkné chvilky na place i mimo něj. A také při večerní party 🙂 Děkuji i kapitánce týmu Hance Kroutilové Petříkové, která nás pod vlajkou a po super nástupu dovedla až k této úžasné 6 pozici.

18. 10. 2017

Přinášíme nové foto našich pěti modrých štěňátek. Tato štěňátka jsou již nově všechna rezervována. Moc děkuji všem novým majitelům za důvěru v moji chovatelskou práci i osobu. Hezký den přejí Unica Blue, Ufreeya Blue, Umme Blue, Una Blue Sky and Uno Ares Fransimo Bohemia.


18. 10. 2017

Již cca za 14 dní očekáváme příchod štěňátek, která ponesou jméno naší chovatelské stanice. Avšak budou v majetku a odchována s láskou a velkou odborností v domě pana Prof.MVDr. Jiřího Pikuly v Kuřimy. V případě zájmu o rezervaci štěňátek barvy černé s žíháním a modré mě neváhejte kontaktovat na facebook profilu, emailem či telefonem 00420733190741.


18. 10. 2017

dvě krásné fotografie a důkaz o univerzálnosti našeho plemene nám zaslala Dr.Renate Undheim z Madarska . Na foto vítězka několika výstav a úspěšná rybářka X-Stray Blue Lady Fransimo Bohemia .


14. 10. – 15. 10. 2017

1 x CAC, 2X CACIB,1X CLUBSHOW TURDA – Romania -judge Cristian Vantu , Cristina Epuras , Anca Giura.
Na tento víkend jsem vyrazila pro změnu s kamarádkou Ing.Dagmar Götzovou Ph.Dr.,chovatelkou labradorů. Vyrazila jsem v pátek večer ,tak aby jsme na výstavě byly před jejím začátkem v 8.00. Dáše gratuluji ještě jednou touto cestou k získání na oba dva svěřence titulů CH.RO. A jednoho Grand.CH., kterého vybojovala čokoládová Carmen. Já tentokráte vzala mladičkou, téměř nezkušenou new. JCH.RO Emegency Brake Fransimo Bohemia, která si z těchto výstav přivezla tituly a ohodnocení 1x V2 a 3x výborná 1 CAJC, 1X BOB -J . 1x BEST FEMALE , 1x BOS. A pak velmi známého, výstavami ostříleného Grand.CH.Z Suit Strong Boy Fransimo Bohemia . ZZ získal 1x výborný 2 , 3 x výborný 1 CAC, 2X CACIB , 1X BOB a tak nečekaně ,tím že získal oba dva CACIB splnil podmínky pro přiznání CH. Romania a i Gand.CH. Romania . Krásný výlet do mě neznámé, krásné země vyšel na jedničku .Děkuji manželovi Péťovi , že se ochotně celý víkend postaral jak o naší dceru. Tak o psí smečku. Bez tebe bych na tento výlet nemohl s Dagmar vyrazit.
   

14. 10. 2017

jsme obdrželi horkou novinku od pana Protega z CRO a to, že pejsek pocházející z mého chovu se stal JCH.Chorvatska .Gratulujeme a jsme velice pyšní na vás .


7. 10. 2017

Jsem se sama rozjela se třemi SBT do Českých Budějovic na CACIB výstavu, kterou posuzovala skvělá české rozhodčí, paní Ing . Daňková. Naše ,, mise ,, byla splněna . Hlavním cílem bylo dosažení poslední podmínky pro uchovnění new JCH. Emergency Brake Fransimo Bohemia , Youga Pied Karma Fransimo Bohemia a JCH.RO,SLO,CRO Edge Knife Fransimo Bohemia / ten jako jediný stál na pořadové pozici s ohodnocením Výborný 2 . OVŠEM PODMÍNKU POSLEDNÍ PRO UCHOVNĚNÍ JSME SPLNILI SE VŠEMI TŘEMI JEDINCI A MÁME VELIKOU RADOST. Moc děkuji za fotografie Alexandře Macourkové a také Margit Kopové.

 

Na této výstavě se prvně vystavila v rukách MVDr. Petry Fedorové naše nová velká naděje Ola Mordine Fransimo Bohemia. Která je vychovávána a připravována a žije s Petrou. Zůstala však v majetku kennelu Fransimo Bohemia. A budete mít možnost jí vidět na výstavách i se mnou . Děkuji za vzorný domov a péči Petro.
PS : Obě naše dvě fenky s převahou bílé barvy se podrobily vyšetření BAER s výsledkem + /+ tedy slyšící.


01. 10. 2017

Vůbec jsme nezaháleli. Přivítali jsme 1.10. ve 23,46 první štěně a pak v noci další . Máme 4 x fenečku a 1x pejska . Rezervace feneček je možná. Překrásný vrh na písmenko ,, U ,, – rodokmen