find us

Fransimo Bohemia

Vítám Vás na stránkách mezinárodně chráněné chovatelské stanice Fransimo Bohemia,

která je v mém doživotním držení registrována od roku 2000. Nebyla by tak známá, progresivní, kdyby nebylo tak velmi důležité podpory a pomoci v podobě focení psů, výstav, překladů, doprovodu na výstavy, na zahraniční krytí atd…., které se mi dostává od mého manžela Ing.Petra Lahody, kterému zde patří mé děkuji.

Chov, výstavy a práce okolo mých Staffordshire Bull Terrierů se stala prioritou v mém životě a tou největší zálibou i koníčkem. Je pro mne radost připravovat své psy pro výstavní kariéru a chov dalších, ještě kvalitnějších jedinců tohoto výjimečného, láskyplného, nekonfliktního plemene jakým Staffordshire Bull Terrier rozhodně je.
SBT chovám od roku 1997, kdy jsem odchovala 1. vrh ještě na chovatelskou stanici Plzeňský šperk. Z druhého vrhu jsem si nechala fenu Bárlet Plzeňský šperk, která položila základy pro chov SBT v chovatelské stanici Fransimo Bohemia.

V naší stanici dnes již najdete psy a feny s interesantními jmény ve svých rodokmenech, jako jsou například ICh. Wyrefare Tonys’ Choice, Ch. GB Valglo Casanova at Crossguns, Ch. GB Vonoric Voo Doo, ICh. York House Marksman, Ch. GB Woizelś Wish at Dawn, Ch. Yorkstaff Crackerjack, Ch. Bowtmans’ Red October. CH.Valglo Jeff´ Choice, CH.Wyrefare Prince Nassem, CH.Nethertonion Just One Look, CH.Bourtie Red Prospect, Wyrefare The Gowernor JW, TOP junior SBT GB 2009 atd….. A to hlavně díky našim importovaným psům z GB a zajímavým krytím přímo v GB.

Mnohem více se dozvíte po podrobném prohlédnutí našich stránek.

Doufám, že se Vám naše stránky a především naši psi budou líbit a těším se na Vaši další návštěvu.
S poděkováním chovatelka SBT – Bc. Simona Lahodová.